dabel

Myslíte si, že máte šestý smysl?

Nejlepší odpověď
anonym

ano mám šestý smysl na maléry,pokaždé když mám divný pocit že se něco stane,že něco není tak jak má být,tak se to vyplní

Další odpovědi
Radak

Vím, že ho mám, ale ozývá se, jen když se mu zachce. Někdy ho volám na pomoc marně.

mojitek

nemyslim,vim to

led

Ďáble, apage satanas! kričí môj šiesty zmysel, pokúšaš…
Známi mi hovoria, že som striga, lebo niekedy dokážem z maličkosti predvídať.

Miroslavst

Mám i sedmý :D:D

anonym

Šestý má kdekdo. Jsou i tací,co mají sedmý i osmý.
My,zasvěcení jich míváme – jak kdy – i jedenáct.
Bývá to někdy zmatek.
Ale problémy jsou od toho,aby se řešily.
Náš šéf jich má PRÝ 21. On ale rád přehání.
Proto je šéf.

poa.li

Koždý z nás ho má. Stačí tomu uvěřit. Uvěřit v nepojmenované..

Mousinek

Nevím jesli je to ono. Když chci něco udělat ale na poslední chvíli to neudělám sem pak ráda že sem to neudělala. Občas se mi to stane.

Monny

Tak já ho určitě nemám,vždycky něco udělám tak jak si to myslím a někdy bez rozmyšlení a pak toho lituju ale vše se dá vysvětlit a pochopit.