bolak

Myslíte si že máte příjemný hlas?

Máte ten dojem nebo už vám to někdo dokonce řekl?

A znáte někoho jehož hlas naprosto nedokážete vystát nebo někoho, kdo když začně mluvit, tak se prostě musíte smát?

Nejlepší odpověď
anonym

Ne, když se slyším, raději bych ohluchl

Doplňuji:
Nikdy jsem svůj hlas nenahrávala a ani nijak nezkoumala, ale uchu lahodící rozhodně není. U ostatních jejich hlas také nezkoumám.

Další odpovědi
quentos

Ano, můj hlas je uchulahodící

Když jsem ještě chodil do školky, četl jsem ostatním dětem před spaním pohádky, takže předpokládám, že při nepříjemném hlasu by neusnuly. Vod tý doby se toho kromě jeho hloubky moc nezměnilo.
A ano, znám jednu s takovým nakřáplým skřehotákem, z něhož mají prču všichni, mně jako nejspíš jedinému však přijde její hlas přímo sexy.

Lukasy

Ano, můj hlas je uchulahodící

Tak napul mě nijak extra nepřijde, ale kdžyž s někym mluvim tak mi už dost řeklo že mám přijemny hlas.

iceT

Ne, když se slyším, raději bych ohluchl

Chacha,nemyslím si,že můj hlas je líbezný,jsem se jednou slyšela na nahrávce,a nikdy bych neřekla,že ten hlas byl můj.Na druhou stranu mi lidé po telefonu často říkají,že mám hlas příjemný,hlavně když jsem nachlazená a chraptím.A ano,znám někoho jehož hlas nemůžu v určité situaci vystát a zároveň se musím smát,protože to co v té situaci v tom hlase slyším,je k smíchu.

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/cim-to-je-ze-nepoznate-sami-sebe

Hohny

Ano, můj hlas je uchulahodící

Doplňuji:
Řekl bych, že většina když sebe slyší na nějaké nahrávce, tak se jim svůj hlas tak trochu nelíbí, ale tak to je normální, přece jen sebe sami posloucháme celý život. Znám lidi, kteří mají opravdu nepříjemnou barvu hlasu, ale tak nemůžou za to, rozhodně se jim nesměji. Ale dámy s příjemným hlasem, to se mi moc líbí…

kapka

Ano, můj hlas je uchulahodící

Tak samozřejmě, že na nahrávce sama sebe nepoznávám, to má tak asi každý. Ale pokud se ptáte, jestli mi někdo řekl, že mám hezký hlas, tak mi už dost lidí řeklo, že hezky zpívám, takže asi to tak je, no. Mám i malinkou zkušenost se zpíváním na veřejnosti, jakože na mikrofon v restauraci, nestojí to za řeč, ale lidi neutíkali, žvejkali v klidu dál. 🙂 A víte, co mi řekl manžel, když jsem ho tam pozvala, ať se přijde podívat? Že je to prej lepší než cilkulárka, on je truhlář, víc jsem z něj nedostala, fakt mě tenkrát naštval, ale když o tom tak zpětně přemýšlím, měla to asi být pochvala. 🙂

Na člověka ze svého okolí, který by mi přišel směšný kvůli hlasu si nevzpomenu, ale tady je video, kde se naprosto odbourá moderátor v televizi, oni ho za to myslím vyhodili, četla jsem o tom.
http://www.you­tube.com/watch?v=_A4EN­wFVjL0&feature=fvwrel

Elssir

Ne, když se slyším, raději bych ohluchl

Funna

Ne, když se slyším, raději bych ohluchl

GM

Ano, můj hlas je uchulahodící

Doplňuji:
a několik lidí nemůžu vystát, ale kvůli hlasu to není.

manon

Ne, když se slyším, raději bych ohluchl

Doplňuji:
Takže ti chlapi, co si se mnou chtěli dávat rande poté, co mne slyšeli v telefonu, museli být úchylové nebo totální zoufalci :)

Lyn

Ne, když se slyším, raději bych ohluchl

Poklička

Ne, když se slyším, raději bych ohluchl

pizlicka

Ano, můj hlas je uchulahodící

ale beda,kdyz se nastvu.fuj.bych se liskla.

anonym

Ano, můj hlas je uchulahodící

Doplňuji:
taky to nemám tak nejhorší s tím hlasem, ale tohoto pána vyhodili, když se smál hlasu postiženého člověka, ale já se mu nedivím, asi bych se taky neudržela:-)))
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=DNiSh52xj9o&fe­ature=player_em­bedded

Damiana

Ano, můj hlas je uchulahodící

Nejen příjemný, ale i školený, takže i intonace by měla být v pořádku. Dost lidí, jejichž názoru si cením a kteří se v tomto oboru vyznají mne pochválilo. A myslím, že s ním umím za ta léta v médiích i dost dobře pracovat. Rádio je nekompromisní… Barva hlasu je ale velkým darem. Osobně se mi velmi líbí hlasy (v mluveném projevu) Lukáše Hlavici, Jiřího Dvořáka, Pavla Kudrny, Luďka Munzara, Romana Víška, Petra Lesáka, Vladimíra Brabce (pro mě úplně nej!), Petra Štěpánka, Michala Dlouhého, Kateřiny Brožové (překrásná barva hlasu!), Jany Hlaváčové, Terezy Bebarové, Aleny Vránové, Zlaty Adamovské, Evy Hudečkové, Andrey Elsnerové, Jitky Ježkové – to jen namátkou. Z těch, kteří nejsou mezi námi – Václav Voska, Zdeněk Buchvaldek, Richard Honzovič, Jiří Adamíra, Boris Rössner, Eduard Cupák, Vladimír Dlouhý…
A koho nesnesu slyšet? Nemám ráda vady řeči a líné jazyky – ale to je asi profi deformace. Nejsou mi nějak zvlášť k smíchu, spíš mi jdou na nervy – ale nikoho nezatracuji! Jan Vyčítal, Aleš Procházka (moje noční můra dabingu!), Dana Černá, Eva Spoustová, dost reportérů, většina politiků (ti by potřebovali především ovládat umění rétoriky, tak jak to dělali jejich „předchůdci“ kdysi ve starém Římě – tam byla správná mluva základem úspěchu).

U toho videa od SMV mi bylo toho moderátora v závěru dost líto. Spíš mi přišlo, že byl pod nějakým silným stresem. Tělo někdy právě smíchem takto reaguje na svalové napětí a přetlak – obvykle ve velmi nevhodné situaci. Stačí maličkost a už to jede. To, že ho za to propustili, bylo podle mne nesmyslné. Stačilo vysvětlení. Jsme přece lidé a ne roboti. U nás by se nic podobného jistě nestalo – i kdyby to, bohužel, udělal vyloženě schválně. Tady by byl Frajer a Mistr světa…