Myslíte si, že Lucie Bílá se chtěla na paní Jiráskové zviditelnit? viz. návštěvy s bulvárem u paní Jiráskové, Slavík...

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Pokročilý

Myslím,že ano.Dost mě zklamala i tím,že vždycky strašně podporovala Klause a Zemana nemusela a ted,když Klaus končí,najednou se chce se Zemanem kámošit.Objímá se s ním,nechává se s ním fotit...Zapotřebí to nemá,ale dělá to.

Další odpovědi:

Stříbrný

Nevím, kdo má co zapotřebí, ale já si novináře a fotografy na návštěvy mých blízkých nemocných neberu...a když bych přbírala cenu, nebylo by vkusné do toho zatahovat mé blízké umírající. Je třeba tak strašlivě prezentovat opravdové přátelství?

Zlatý

Moc přesně nevím o co jde,pár informací jsem vyčetl z netu,ale už hodně dlouho mám pocit,že tato zpěvačka je ve skutečnosti neupřimná spolu s jejím extrovertním chováním.

Zlatý

Myslím, že Lucie Bílá nemá zapotřebí se více zviditelňovat.

Zlatý

vždyť se zviditelňuje všude, tak proč ne i na paní Jiráskové ?

Bronzový

Myslím, že Lucie Bílá je takový extrovert a upřímý člověk, že podobné praktiky a vůbec myšlenkové pochody jsou jí naprosto cizí...

Zlatý

Média si zas našly oběť a lid nad tím spekuluje.
Podstatné dle mne je, jak se každý z nás k tomu či onomu člověku choval a jak na něj vzpomíná. Ne každý touží o oficiálním rozloučení, kde někdy je to víc společenskou povinností než upřímným aktem.
Píši někdy.

Zlatý

Myslím, že uctenie pamiatky paní Jiráskovej si zaslúži viac, než bulvár a bulvárne otázky, aj bez zviditeľňovania!

Bronzový

Lucie Bílá mě zklamala. Už ten proslov na Slavíku byl moc. Tohle bylo od ní... pokrytecké!

Zlatý

Já si hlavně myslím, že tato otázka patří na stránky diskuze bulvárních deníků.:-(

Pokročilý

Nemyslím si, že se tak slavná a úspěšná osobnost jako paní Lucie Bílá potřebuje na někom zviditelnit... Je "viditelná" i bez toho a to ona určitě ví.

Zlatý

Myslím, že je to její věc .

Diskuze k otázce

Zlatý

terry

Možná to má zapotřebí spíš ten, s kým se objímá, než ona.

Stříbrný

manon

Já se obávám, že některé celebrity se ze všho nejvíc bojí toho, že nebudou vidět. Být vidět je úkol dne. Včerejšího, dnešního, zítřejšího...

Zajímavé otázky v kategorii Rodina a vztahy

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 979
Zlatý marci1 807
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 602
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 449
Zlatý led 397
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.