delpo

Myslíte si, že lidé milují filetky z tuňáka v olivovém nálevu když je tak drahý?

Doplňuji:
já myslím tuňáka v těch plechovičkách nebo ve skle

Nejlepší odpověď
gecco

Pod pojmem „milovat“ si představuju přecejen trochu jiný vztah, než mají lidé k jídlu (aspoň v mém případě určitě), navíc mám – i pokud jde o „plechovčičky“, raději ´steaky´ než ´filety´ (větší kus masa, krájený napříč vlákny)…
Ale jo – mám to rád.
😉

Další odpovědi
ponovotny

určitě, někdo teda jenom platonicky ale tak už to bývá

zjentek

určitě ..lidé a jejich mazlíčci to milují:
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=GPlDrCOJUCg

Doplňuji:
..myslím, že lidé by to naopak milovali méně, kdyby to slevnilo

marci1

Když je kupují tak je asi rádi mají. Já je mám ráda, ale ještě raději čerstvého. 🙂