Katusa

Myslíte si, že letos přijdou ještě přízemní mrazíky (v oblasti Vasočiny)?

Doplňuji:
Dobře, špatně jsem se vyjádřila, nemyslela jsem letos, ale výhledově…Jde mi o to, zda už můžu nechávat kytky venku přes noc

Odpovědi
Elk

Samozřejmě že přijdou. Jestli ne teď v květnu, tak na podzim určitě a nebudou jenom přízemní…

hanulka11

Nepřijdou, ale slibují lijáky a kroupy a to hned dneska navečer a v noci, takže …člověk neví co je lepší . Je to děs.

coco

V Jeseníkách možná,ale v klidu: kytky už jsem vyhodila ven,byly by moc změkčilé…