Myslíte si,že láska vzkvétá i když přibývají léta?

Nejlepší odpověď
annas

Věk je jen číslo, to lásku nezajímá. Láska má přece tisíce podob – třeba ve vyšším věku jde jen o lásku přátelskou..

Proto se domnívám, že může člověka zasáhnout v každém věku. Nezáleží na tom, zda je to v máji nebo v prosinci, zda je někomu dvacet, čtyřicet či osmdesát . Samozřejmě že ji možná jinak prožívá student, než člověk středního věku nebo důchodce.

Někdy je těžší lásku udržet než získat. I květinu je třeba zalévat, aby nezvadla a stále vzkvétala stejně jako láska.

Další odpovědi
Emefej

Jasně, láska kvete v každém věku.

gecco

Jasně – láska (nebo ´chemie´) je na věku nezávislá…
😉

___
Efemej – už pro tebe nemám palce, jinak bych prostě jen souhlasil…
😉

marci1

Samozřejmě, láska vzkvétá kdykoliv během našeho života, jen až nám ta „rostlinka“ vykvete, musíme se o ni dobře starat. 🙂

anonym

Nemyslím, vím. Jak mi přibývají léta, tak mám větší lásku k bůčku.

dudu

Máš mě ještě rád/ráda? To snad ani ne, ale snáším Tě!

lota

Ano, pravá láska ano.