Peter Kus

Myslíte si , že kupovat zlaté šperky přes internet je bezpečné?

Nejlepší odpověď
Mirdas

Určitě bych to nedoporučoval.
Najděte si klasickou prodejnu s certifikátem a doporučením.
I v kamenných obchodech se objevují hlavně u zahraničních majitelů padělky.

Další odpovědi
Nazdar Bazar

Jistota je jistota,zkus radši navštívit zlatnictví.

jedubaba

Koupila jsem na Aukru celkem dost šperků a zatím v pohodě.

novaklen

Pár šperků už jsem přes internet kupovala a myslím si, že stejně jako třeba u nějakého luxusního zboží je určitě dobré si stránku prvně pořádně prověřit, pročíst recenze atd. Ale většinou je to v pohodě. Já mám třeba dobré zkušenosti s eshopem Tiniana. Teď nedávno jsem si tam objednávala takovéto stříbrné náušnice visací – https://www.ti­niana.cz/stri­brne-nausnice--s-pravou-perlou-visaci-elegance/ a naprostá spokojenost. :)

Kamix

My jsme před nedávnem kupovali dcerce přes https://www.gol­dstore.cz/nau­snice/detske/?p3=71 dětské zlaté náušnice a vše proběhlo bez problémů. Samozřejmě je potřeba zkontrolovat hodnocení daného eshopu, ale jinak bych se toho určitě nebál.

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.