hanny 2

Myslíte si, že konopí je lék?

Nejlepší odpověď
anonym

prý ano vyrábí se z něj různé mastičky,pomáhá při bolestech a také pry proti alzheimrové nemoci,osobně používám jiné léky

Další odpovědi
kropitko

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/co-rikate-na-lecive-ucinky-konopi

Miroslavst

http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Ko­nop%C3%AD_set%C3%A9

panenka

Ano je a slyšela jsem že prý se z něj dá udělat i čaj

mosoj

Pokud by jste měla rakovinu, budete za lék považovat všechno.

poa.li

Ano. Přírodní s velice dlouhou kulturní tradicí.

venkovan

Ano s dvojím, protipólním učinkem. Některým nemocným pomáhá, mnohé zdravé niči. Proto by mělo zůstat v rukou lékařů jako povolené léčivo a ne volně na trhu jak po tom zájmové skupiny volají.

quentos

ano, v rozumné míře určitě. Píval jsem z něj čaj, pomáhal.

Tata

Pokud užíváte nějaké léky podívejte se na jejich složení v příbalovém letáku a podívejte se kolik miligramu léčivé látky obsahuje. Pokud by jste stejné látky užila stonásobnou dávku, zjistíte že užíváte drogu nebo jed. Stejné to je s konopím. Jeho užívání v malých dávkách nebo k zevnímu použití má léčivé účinky. Jenže konopí se může zneužít a naše společnost si nedokáže poradit jak rozlišit lék od jedu a proto raději konopí za lék nepovažuje.

Micinka

ano dělá, ale záleží naco 🙂

simonka

Z lékárny jsem si koupila konopné mazání – mentholka se 4% konopí na bolest kloubů, svalů a šlach a mohu vřele doporučit, ráno necítím žádnou bolest a vyzkoušela to moje maminka, která pomalu nehla rukou, musela jsem ji koupit také a nedáme na ni dopustit

modrokakocka

o konopí teda toho moc nevím, ale že by to bylo až tak léčebné? tomu se mi nechce nějak moc věřit.. máte někdo zkušenost? Popřípadě k čemu to tedy je?

adelickaa

já jsem slyšela že na svaly a klouby, ale slyšela jsem to. Takže to možná pravda nebude. Kdo ví.. čekala jsem že se vyjádří někdo kdo o tom něco ví, ale zatím nic :(

jancek

souhlasím!!! Já tím mažu svaly abych si odlehčil a ulevil od bolesti :)

hanak884

fakt taková mastička na to zabírá? já jsem teda slyšel že je to prý dobré na svaly a tak, ale jestli je to pravda to nevím

jancek

já mám doma taky takovou mastičku a fakt spokojenost, tak by to mohlo fungovat i u tebe!!!!

kocicinka2

konopná mastička? A k čemu je taková mastička určená? Čemu napomáhá? Nevím proč, ale stále žiji v domnění že se to užívá jen vdechováním :D

jancek

:D :D pěkné domněnky máš :) je to dobré na svaly a klouby. Jako vždy se mi po mastičce uleví, takže na tom asi fakt něco bude :)

modrokakocka

Máte někdo zkušenost s pharma future??? Chtěla bych si od nich koupit nějakou takovou mastičku, ale osobní zkušenosti nemám

hanak884

co tam všechno prodávají? Nebo k čemu to je? Zkoušel jsem to najít na internetu, ale nic moc mi to nenašlo. tak když už to tady píšeš tak dej víc informací

adelickaa

je to účinné ty mastičky z takové byliny? Jako všude kde se koukám tak je takových mastiček víc a víc

hanak884

všichni říkají že ano, já jsem se tak nějak koukal po obchodech a internetu a našel jsem něco v pharma future ale jinak nic extra…

jancek

ano, máte pravdu. Jsou mastičky které jsou vyráběny z konopi a jsou určené na bolavé klouby a svaly :)

adelickaa

a sehnat se dají kde? Jako normálně tedy v lékarnách, obchodech nebo na internetu?

jancek

koukni třeba tady :) https://www.pharma-future.com/aktualni-akcni-nabidky/367-konopne-mazani-250ml.html jako je dobrá :) je to úplně něco jiného než klasické mastičky na bolavé klouby…

adelickaa

Koukala jsem se a už jsem si tento měsíc objednala něco, tak příští asi vyzkouším nějakou takovou mastičku, ale oni tam mají více druhů ne?

jancek

a co jsi si tedy objednala? :) mají tam fakt spoustu účinných přípravků, takže to určitě bude stát za to :) tak pak dej info co a jak

adelickaa

jasně že dám, je to ve fázi zkoušení tak uvidíme, ale věřím že to bude v pohodě a co ty? nějaké novinky?

hanak884

Co že jsi to teda koupila za konopné mazání? :) docela se o to zajímám, tak pokud je to něco nového co neznám tak to moc ocením :)

adelickaa

tak například tohle mazání https://www.pharma-future.com/aktualni-akcni-nabidky/367-konopne-mazani-250ml.html :) znáš jej? :) my jsme s ním doma dost spokojení :) tak by mohl taky vyhovovat

adelickaa

já vám nevím, ale slyšela jsem že se konopí používá na bolesti kloubů a svalů. prý jsou takové mastičky a docela to i zabírá. Máte někdo zkušenost?

Micinka

ano, ale záleží naco