Luky4

Myslíte si, že klukům sluší dlouhé vlasy?

Ahoj, mám tu otázku spíše pro slečny ve věku cca od 13 do 25 let, myslíte si, že klukům sluší dlouhé vlasy? Upřesním, že je mi 16 let, vlasy mám hnědé – rovné a právě nevím jestli si mám 0nechat narůst dlouhé vlasy.

Nejlepší odpověď
dubraro

Klukům a mužům sluší dlouhé vlasy, krátké vlasy i vyholena hlava. Když je to čisté a upravené, všechno je možné.

Další odpovědi
Cenobita

Některým klukům sluší krátké jiným dlouhé, zde je textová rada těžká. Zkus se spíš poradit s někým kdo tě vidí face2face, nebo s vizážistou. Většinou ženy na to mají cit – na vizáž.

verypery

Jak komu. dle mého názoru max. po ramena. popř. dredy nebo krátký culík

marci1

Mně se líbí spíše krátké účesy. Je to více „sexy“. Na obrázku je jeden z pánských účesů roku 2016. Tak tedy něco podobného v tomhle stylu. Krátké, nahoře vztyčené. 🙂
http://jpeg.cz/i­mages/2016/08/­25/HfAlM.jpg

Nuk nuk

Nejsem sice sslečna od 13 do 25 a výběr už mám dokončený. NIcméně, záleží na celkovém vzhledu a stylu. Někomu to sluší někomu ne.

jáára

Marci, ten vypadá jak nějaká bukvice…

verypery

Jak komu. dle mého názoru max. po ramena. popř. dredy nebo krátký culík.