Myslíte si, že když uděáte něco dobrého, že se Vám to vrátí?

Mysím že se tomu říká kara, věříte na ní?

Nejlepší odpověď
iceT

Není to ani tak o karmě,jako spíš o troše slušnosti,oby­čejného soucitu
http://objevit­.cz/video-konej-dobro-vrati-se-ti-to-t89762

Další odpovědi
zzzzz

Vždy se člověku vrátí to dobré i zlé:-)

anonym

Říká se tomu „karMa“…
😉
Na karmu (pokud nejde o průtokový ohřívač) nevěřím…
___
Ale věřím, že „jak se do lesa volá, tak se z lesa ozývá“ (a nebo nečiň jinému to, co nechceš, aby bylo činěno tobě) – prostá lidská slušnost postačí.
Prozatím mám ověřeno, že člověku, který koná zlo, se zlého i dostane.
A doufám, že bude platit i opak – tedy že tomu, kdo koná dobro, se dostane dobra.
😉

Hlada

Když pomůžeš někomu v problémech, je jisté, že si to zapamatuje. Až se dostane do dalších, zase tě vyhledá.

Nazdar Bazar

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/verite-v-karmu-konej-dobro-a-potkaj-te-dobre-veci-cin-zlo-a-jiste-se-ti-to-vrati

marci1

Určitě. Říká se : „Přej a bude Ti přáno“. Ale ze všeho nejhorší je přát druhému něco špatné. Touto negativní energií si totiž sami vytvoříme program destrukce svého osudu. ☹

Elixír

Je to jako Bumerang. Ne vždycky nás trefí do hlavy, ale spadne vedle nás. Jsme slabí a nejsme často vychování dělat dobré věci, bez očekávaní odměny. Věřte v dobro a dobro čiňte. Maličkostí stačí, automaticky pak děláme i velké činy celku lidstva, samozřejmě. Co jsem to napsal?!

Nevíteto?

Někdy ano, někdy ne, ale myslím, že dobro by se mělo konat i bez očekávání „odměny“ 🙂