tom004

Myslíte si, že když máme ochranku pro „první dceru“ bude následovat i pro „prvního syna“?

A kdo z nich bude vlastně ten „nejprvnější“?

Nejlepší odpověď
anonym

„Pokud si zvolíte politiky, kteří vám slibují peníze někoho jiného, pak nemáte právo si stěžovat, když vám vezmou vaše peníze a dají je někomu jinému, včetně sebe.“ Thomas Sowell

Další odpovědi
Damiana

Jednou to je (bude) prezidentská rodina, tak je jasné, že má právo na ochranu. Druhou stranou mince je ovšem to, jaká bude. Ta ochrana. Už se ukázalo, že do ostrých hochů mají tihle elitní hošánci dost daleko.
V naší zemi je tolik zlých a nenávistných lidí, závisticvů, kteří úspěch a to, že se člověk stane známým, nedopouští a škodí jak to jde. Spíš přeji té rodině, která teď bude – díky jisté „situaci“ – více na očích, aby nějaké násilí vůbec řešit nemusela. To, že si kdejaký pitoma a opilec chce dokazovat, že si může dovolit do chce a nikoho si neváží, se snad může stát jenom tady.
Pardon, zapomněla jsem na včerejší trapas óbrblbečka ze Slovenska.

Drap

Nebude. Syn se neangžuje v politice.

anonym

Určitě budeme pokračovat: potom to bude 1. vnučka, 1. vnuk…1.blbec­.....2. blbec… národ volů…
My jsme pokaždé papežtější než papež. Nikdy tu v minulosti 1. dáma nebyla. Byla to vždy „paní prezidentová“, neboli manželka prezidenta.
Proč bychom ale nepodléhali takovým „hňupovinám“, cpou nám sem Santa Klause a my ho hned musíme dosadit za prezidenta, potom se divíme, že nám „nadělil“ amnestii. Máme Valentýna, bez kterého jsme se dokázali obejít celá staletí bez jakýchkoliv problémů. Najednou zapomínáme na „dušičky“, ale šílí se kvůli Helowinu. Jsme vůbec v České republice, nebo jsme další americká provincie? Nebo jsou tam Ti, kteří takové blbosti vymýšlejí?

jirkajirka

Každý rodič má strach o své dítě. Tak se nedivte v téhle době plné emocí a nenávisti.

anonym

Ta ochranka nejspíš pro celou prezidentskou rodinu bude třeba. Je otázka v jaké míře. Tady u nás se zahnízdily mafie a západní móresy do té míry, že se lze obávat, že tu bezpečno rozhodně nebude. Obzvlášť pro lidi, kteří jsou svým způsobem výjimeční, čili ohrožení pro svou známost ve veřejném životě.

tom004

.ocko< No já nevím. Spolehlivost ochránců našich mocných už byla otestována a říká se přece, že vrána vráně oči............... A navíc si nemyslím, že by u nás bylo nějak přehnaně nebezpečno. Je to tu spíše jak ve špatné tragikomedii. I když je pravda, že ta klausovina to trochu zkomplikovala.