marci1

Myslíte si, že kdyby lidé mysleli více pozitivně, nemluvili by tak vulgárně a neuráželi se ? 🙂

A že pokud by měli pocit, že stále myslí jen negativně, mohli by se zkusit zastavit, nadechnout se a zeptat se sami sebe, zda skutečně chtějí být neoblíbení, zatracovaní a mít pocit, že mají „navrch“ nad ostatními ( což ovšem není pravdou ) ?

Nejlepší odpověď
gecco

Obecně lidé spíše spokojení a vážící si sebe sama nemají potřebu jednat agresivně…
😉

Další odpovědi
ivzez

Vulgarita souvisí spíše s nedostatečnou nebo chybějící výchovou.
Urážlivost zase s neschopností nadhledu.
Ani jedno podle mne nemá moc společného s (pozitivním) myšlením.

Lidé s nedostatkem nadhledu nejsou schopni nahlédnout,
že by něco mohli dělat jinak.

Lidé agresivní/vulgární každého „převálcují“.
Ani ty nenapadne, že by se nad sebou nebo nad něčím mohli zamyslet…
_______

„Pozitivní myšlení“ se nám už moc vnucuje.
Nejhorší je, že se na ně nebo na jeho nedostatek
svádí všechno, co „pozitivně myslivším“ vadí.

anonym

Bylo by to určitě velké pozitivuj,jen si přečti,co dokáže takovej blb napsat-viz.Pumík.

anonym

Ach, vy jste tak milá jak jste hezká mě tady jenom každý pomlouvá za zády to zapocenou poštou, prosím a hází na mě svoje mindráky či negativní nemoce (samotřejmě až na vyjímky) já nevím co mám dělat asi se vysouložím z podoby bé bé…

anonym

Člověk, který okamžitě maže jakoukoliv kritiku své osoby (Jugar), se nikdy neměl stát stříbrným. A když už se to stalo, je společnou povinností nás všech se snažt přimět admina, aby ho zabanoval.

anonym

Jigur – vážně si myslíte, že jsem blbka?a to proč?protože vám nelezu do zapoceného zadku?chápu…

anonym

Mě nikdo tady do zadku neleze,naopak,tak můžeš bejt v pořadí,ať to jde ven!

anonym

jé…