Rokio

Myslíte si, že každý člověk je na něčem závislý?

Podle mě každý by bez nějaké věci nemohl žít. Třeba bez piva, bez počítače, bez procházek do přírody atd.

Odpovědi
Kelt

Jíst a pít musíš, pokud chceš přežít, pak bys měl něco dělat, čímž vytváříš nějakou hodnotu, která prospívá někomu jinému a za to dostaneš odměnu, nebo budeš potrestán. Ale denně jedno pivo, sezení u počítače několik hodin, sledování televize a pod, Co je podle tebe závislost? Třeba je to druh odpočinku, uvolnění, abych nabral sílu na další den. Člověk je závislý na vzduchu, potřebuje ho k životu.

Livka

Já jsem třeba závislá na kyslíku. Bez něj nedokážu žít.

Agneta

Hezká otázka. A určitě fakt pravdivá. Ve smyslu otázky – je to všechno věcí vůle, nebo síly vůle, když si někdo řekne že např. přestane kouřit, nebo hrát na automatech, že:DDD

marci1

Nemohu žít bez kyslíku, vody a potravy, lásky. . Dále také bez květin, hlavně orchidejí. 🙂

zjentek

Počkej, musím se vys*rat ..už je to jako droga!

Agneta

terry >>> máš samozřejmě pravdu, ale nemusíš mu to připomínat, podívej každý je jiný, a byl tady i nějaký Kolesa, že:DDD
Musíš rozlišovat na hodné – a zlé trolly, a on na nikoho zlý není:D

kapka

??? :D

kapka

??? :D

kapka

??? :D