Luckass

Myslíte si, že Karel Gott už potřeboval sesadit z prvního místa na Slavících?

Nejlepší odpověď
anonym

Nepamatuji se, že by Karel Gott zrovna letos byl nějak aktivní ve svém oboru. Lidé si zvykli hlasovat pro něj více-méně z tradice, ale jeho publikum stárne. Není to poprvé, kdy ve Slavících prvenství neobhájil a svět se přesto točí dál.

Další odpovědi
huxa

on žádného nevyhrál?
Doplňuji:
abych neodpovídal na otázku otázkou…
mám rád opakující se věci, nicméně toto už bylo moc a jsem rád za někoho nového

everest

nemyslim to tak ze by si zaslouzil sesadit ale zmena je dobra

mosoj

Co takhle podobně udělat anketu „černá vrána“ ve vládě ?

Drap

Nezáleží na našem úsudku. Fakt je , že sesazen byl.

zoravselicho

Myslím, že ano. Neměl by získávat slavíky jen tak ze setrvačnosti. Už dlouho neměl turné, cd apod. Tak až udělá zase něco pořádného tak ať si klidně vyhraje. Já jsem jej nikdy nemusela, jeho styl hudby není můj šálek kávy i když jako člověka jej mám celkem ráda. Ale Tomáš Klus je dobrý zpěvák, má zajímavý styl, neotřelý, a pracuje na sobě. Koupila jsem si v Popronu obě jeho CD a jsou to opravdu duchaplné pěkné písničky. A vtipné.

strapanka

Zalezi na tom, za aku sutaz slaviky povazujete. Od zaciatku je to totiz sutaz o NAJPOPULARNEJ­SIEHO SPEVAKA, co Gott bezpochyby je (aj ked v poslednych rokoch moje sympatie akosi straca, lebo sa akosi zviditelnuje sam, akoby za kazdu cenu, chyba tomu legancia a jeho povestna charizma).

Tomas Klus je bohovsky, aj ked spevak nic extra, no na rozdiel od Gottasu jeho piesne skutocne JEHO a – ako pise zoravselicho – duchaplne, vtipne a pekne 🙂

terry

Není to o tom, jestli potřeboval nebo ne.
Vyhrála to hlavně písnička, než zpěvák, i když zpívá dobře.