Myslíte si, že jste už dnes udělali něco užitečného pro sebe,nebo blízkou osobu?

Byla jsem už venku se psem, trochu si zaběhat, udělala jsem snídani pro dva a uklidila v koupelně. A co vy?
Doplňuji:
Alesh je syčák, je ale hroznej syčák!:-)))

Nejlepší odpověď
anonym

Zašel jsem do krámu a za nedlouho se budu věnovat štípání dřeva na otop. Při tom vedru se zpotím více než v zimě u radiátoru. 😁
Doplňuji:
Tak dřevo je připravené,nyní oběd,pak siesta a hurá na výlet. Ale kde,ptám se vás?!Jsem z Pejru!

Další odpovědi
hanny 2

Dobrý den,od rána mně plně zaměstnává můj dvouletý vnouček .

Jájá...

Já jsem došla mámě pro vodu, nakrmila psy, potkana, králíka a morčata :)

venkovan

Hned po ránu jsem vyjedl ledničku. Tím jsem zachránil ostatní členy rodiny od přejídání.

Lakeysha

já se učim a mám u toho pocit strašně zbytečný snahy…

led

Ano.

PS.
nielen myslím, viem!

Alesh

Ano, pro osobu blízkou … svedl jsem na ní dopravní přestupek. 🙂