lukas.zmizik

myslíte si, že jste lepší ve svém oboru než váš šéf?

Pokud pracujete v nějaké mezinárodní korporaci, kde je šéf tak daleko, že ani neví, která bije, pak nemusíte odpovídat…

Pokud jste na úřadu práce, tak taky nemusíte odpovídat…

Nejlepší odpověď
badisko

Ne nejsem muj sef je starsi ma toho za sebou vic ..navic remeslo zdedil po otci a kolem kamene se motal uz jako mrnous …:D takze logicky nemohu byt lepsi …:D pokud jde jen o remeslo …:D ale zase musim uznat …ze jsem ve svem oboru lepsi nez zamestnanci firmy nebot jsem Cech a zastavam vyssi funkci ve firme kde pracuji pouze domorodci (Irove)…takze uz o mych kvalitach toto neco vypovida ..

Další odpovědi
Děda Louda

Kdyby byl šéf tak dobrej, dělal by si všechno sám a nepotřeboval by mě, aby dosáhl uspokojivých výsledků.

SickBreed

Ano, mám lepší úsudek, znám lépe principy i pravidla daného oboru, dokáži mnohem vstřícněji a praktičtěji jednat s lidmi a v neposlední řadě sem i chytřejší.

Nicméně můj zaměstnavatel zase mnohem lépe ví, jak vydělat peníze, jak lidi uchlácholit a jak lidi vyděsit. Tzn – naše obory jsou různé. Jeho oborem je vydělávání peněz, mým oborem je vydělávání peněz jemu.