filva

Myslíte si že jste jiní?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
SajmonModer

Ano

Taky jsem jiný (ne horší nebo lepší), myslím, že všichni jsme jiní. Každý máme nějaký ten dar. Všichni jsme ze stejného těsta a to, že každý máme jinou povahu, přece nemusí znamenat, že se musíme hádat.

Další odpovědi
Terryle

Ano

Sice není řečeno to podstatné – jiní NEŽ KDO, ale já s čistým svědomím odpovídám ANO, jsem jiná, a nestydím se za to :)

dědapetr

Ano

každý z nás je jedinečný.

hanulka11

Ano

Ano,jsem ...... nesnáším bezpráví a nespravedlnost a řeknu lidem pravdu do očí a mnohdy na tom pohořím , ale pokud vím, že jsem v právu …mám čisté svědomí.

Co

Ano

Myslím že to nejsem já:-)

iceT

Ano

quentos

Ano

Vybočoval jsem všude, to si jen nemyslím, to vím, i mi to bylo řečeno. Občas je to těžké, ale neměnil bych

Honzucha

Ano

Děda Louda

Ano

Kdo není jiný, je divný, takže je vlastně taky jiný.

ani

Ano