bolak

Myslíte si že jste inteligentnější než průměrný člověk?

Jinak řečeno, kdyby byl svět rozdělen na dvě poloviny (dle inteligence), kam byste sami sebe zařadili?

Nejlepší odpověď
anonym

hloupější polovina

Doplňuji:
IQ testy nejsou zrovna něco v čem bych vynikala. Na druhou stranu si myslím, že inteligence není v životě všechno. Záleží i na chování člověka a jeho přístupu k druhým.

Další odpovědi
Sůwa

chytřejší polovina

Přece se tu nepřiznám 🙂

odik

chytřejší polovina

nemyslím si, že bych byl nějak výjimečně inteligentní / chytrý … ale když sleduji lidi kolem a jejich chování, tak při rozdělení na dvě poloviny, bych byl doufám v té „lepší“ :)

anonym

hloupější polovina

A jeste bych v te hloupejsi polovine byla nekde az uplne dole. ☹
V zivote jsem ale stastna i bez toho ikve. 🙂
Omlouvam si tu svoji hloupost tim, ze si rikam, ze kazdy nemuze byt Ajnstajn. 🙂

  • iv-

aramah

chytřejší polovina

Každej nemůže bejt chytrej,pane obrlajtnant,řekl přesvědčivě Švejk,ti hloupí musejí dělat vyjímku,poněvadž kdyby byl každej chytrej,tak by bylo na světě tolik rozumu,že by z toho byl každej druhej člověk blbej.
Asi tak......:D
bolak snad si nemyslíš že sama osobě budu vytrubovat tu druhou možnost:D

michael69

hloupější polovina

Doplňuji:
Jsou různé druhy inteligence.Nap­říklad někdo má IQ 190,ale v emocionální inteligenci těžce pokulhává třeba za „obyčejnou“ maminou,která vychovává čtyři děti.

Drap

hloupější polovina

Nepřemýšlím o tom a hlásím se k debilům

Syd

chytřejší polovina

Amie

chytřejší polovina

Nedá se na to tak odpovědět. Na co vím odpovím, ale na většinu otázek bohužel neznám odpověd a na další velkou část nechci odpovídat, protože není co, nebo už byly zodpovězeni. Navíc, podle čeho se tohle posuzuje?

led

Problém je ale v matematike
učili nás, že:
obe polovice sú rovnaké, ale tá väčšia polovica sa neprizná k svojej výške IQ

bolak

Nestyďte se za své ego a hlasujte :) … a počkejte si na pokračování…