štamgast

Myslíte si, že jsou tu s námi uživatelé co mají deaktivovaný profil, pod jiným nickem?

Jak jsem koukal na zlaté uživatele tak třeba -iv-, Miroslavst, Dr. Axl atd.
Doplňuji:
mosoj: Pod jakým nickem je tu teď -iv-? Vím, že chvíli byla pod nickem -iv2-.

Nejlepší odpověď
mosoj

Tak iv se s tím netají a určitě toho nezneužívá. Je jich tu víc, ale mně to nějak nevzrušuje ani to nesleduji.

Další odpovědi
Hamon

Vzhledem k tomu, že Odpovedi.cz neberu jako soutěž, je mi jedno na kolik nicků se kdo přihlašuje. A proto jsem se nad tím zatím nezamýšlel.

Drap

Někteří ano, někteří ne. Někteří dokonce jsou už v několikátém návratu. Celá řada má i připravené náhradní nicky předem. Jednak to pomůže v bodování a kdyby náhodou přišla deaktivace, tak jen pokračují

ivzez

Pomuhle nerozumím.
Přece pokud někde chci být, tak tam jsem, dodržuji pravidla, …
K čemu by sloužil deaktivovaný nick?

Nebo tam být nechci a pak požádám admina o zrušení registrace …

gagaga

napiste prosim nekdo stamgastovi, at cte i diskuze :))
diky

stamgast, ja ..kdyz jsem nekdy " hodne hnusna " , na nektere uzivatele, tak napisi adminkum, at me bloknou , ze budu pak -iv- III a uz budu hodna :)
ale dlouho mi to nikdy nevydrzi :)
tak pak mi napsali, at s esiv. rozloucim a dam si novy nick ..
a tenhle mi vymyslel Dr. a jsme s nim spokojena ..
ale jeste bych nekdy chtela byt : hahaha :)
to se ke me taky hodi :)
asi az dosahnu 500 bodu ..tech uz je na me nejak moc , tak se mozna zase domluvim s adminkama :)

  • iv-

annas

Iv, já mu napsala do pošty, ať čte diskuzi, že v ní má zprávu od vás.

gagaga

diky ..

anonym

Dr.Axl může být elektrikář http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/existuji-svitici-zizaly, kde smazal svou odpověď, myslel jako elektrikář svítíci hady na stromek.

gagaga

elektrikar ? to by vam mohla vypravet suwa :))

annas

🙂

gagaga

:)ja jsem byvala -iv- ..pak jsem mela jeste nekolik profilu, o kterych jsem vzdy napsala adminkum a duvody proc jsme je mela.. a na svoji zadost jsem si je nechala deaktivovat, nebo nechala " spat " , ale smazala si vsechny hesla k nim..
ted uz mam jen jeden jediny ..nynejsi ..gagaga
adminkove o tom vedi , a kdo ne, tomu prisaham , ze se kazdy den prihlasuji jen pod jednim jedinym nickem gagaga :)
Dr. uz tu podle me neni .. minuly tyden jsem nahlasila jeho dalsi nick a je deaktivovany i ten

  • iv-

gagaga

stamgast, ale klidne se me muzete na cokoliv zde zeptat, jestli vas neco zajima :)
na me ale nic zajimaveho neni :(

  • iv-

mosoj

Opravdu ?

mosoj

Já myslel osobní zajímavost .

gagaga

na me fakt osobne zajimaveho nic neni ;(
bohuzel ;(

gagaga

opravdu ..
zeptat se me muze kdokoliv , kdykoliv a na cokoliv ..

ale jestli odpovim, to uz je jina ! :)

Drap

Tak tedy využívám nabídky : Jak se ti právě daří ?

gagaga

:)
diky za optani ..ono to asi nase …, ale me se dari skoro porad dobre :)
jsem momentalne v Nemecku , v utery prejizdim do Cech ..
jak jeste nevim..jestli napadne snih, pojedu radsi vlakem ..jinak autem ..
v zime se bojim autem, omezuji jak jen to jde

a drape vam ? :) -iv-