vegan

Myslite si, ze jsou pomery mezi psy a lidmi nespravedlive ?

Pes musi byt porad na voditku, nemuze jit nekam sam ven, nema vlastni cimru (jen drevnenou boudu) jeho jidelnicek neni tak pestry jako ten nas, po napadeni je vetsinou bez soudu utrcen apod.

Myslite si, ze je cas na zmenu ?

Nejlepší odpověď
Mc Merkurion

…tak teda nevim,kde si na to přišel,ale náš pes je na tom mnohem líp než já,do práce nemusí,neboť nepotřebuje peníze na stravu a ubytování > vše má zdarma,když se mu chce,přijde si pohrát,jinak si dělá co chce,běhá si doma i na zahradě,a na rozdíl ode mne se nemusí přezouvat,ani si po sobě uklízet,tak kdo je na tom líp?

Další odpovědi
Psychotic

Člověk má moc, pes ji nemá, proto je pes na vodítku.

I ty a já jsme na svých vodítkách. Možná trochu delších než ten pes, ale pořád dost krátkých.

lota

Spravedlivé to určitě není, pes by si zasloužil víc…

Awe

Tak nech psům vólnost.Nemluvím o ČR ale pes s vólnosti skončí na jídelníčku.

tencosepta

Opravdový milovník zvířat si žádného mazlíčka nepořizuje. Nechá je volně v přírodě, neb tam se mají nejlépe. Ano, je čas na změnu, psi, kočky a všechna „domácí“ zvířata by se měla pustit ven, do přírody. Nebo minimálně zamezit úchylnostem jako psí oblečky.
Doplňuji:
Loto, ty si něco kompenzuješ z mládí, co? :) . Kdo by jinak takovou blbost mohl napsat, třeba i ze srandy.

marci1

Není. Co bys chtěl ? Aby lidé žili jako psi a psi jako lidé ? Myslím si, že psi u páníčků se mají opravdu dost dobře. 🙂