EVIL

Myslíte si, že jsem zlý člověk?

mno měl sem asi 20 bab a všechny sem miloval a ted sem sjednou a 2× sem ji podvedl ale byl to pouze sex zadna laska furt miluju tu svoji s tou druhou to je jen sex sem zlý člověk? :( co mám dělat nechcu ji podvádět já ji miluju :( pomoc :( rok sem o tu babu bojoval a ted si to tk seru :(

Nejlepší odpověď
Toruk

Jsi sebekritický, tak úplně špatný nebudeš. U toho zahýbání jde především o to jestli jseš si vědom toho, že tím ubližuješ své partnerce. Pokud ti partnerka dala požehnání, tak prosím sexuj jak libo. Jestli ale ne a zraňuješ ji tím, pak ano- jsi zlý člověk. Byť jak říkám, relativně. Rozhodni se, co ti víc stojí za to. Jestli je to cit a vztah, tak toho kance v sobě přemož… bůh ti v tom pomoz 🙂

Další odpovědi
hanulka11

ano promysli si co chceš zda jen sex a nebo vztah

pak budeš snad mít jasno

lola

Myslím,že by sis měl uvědomit,co vlastně chceš. Pokud jde u té druhé pouze o sex,tak to tu první nauč a bude,očividně ti sex s ní nevyhovuje tak,jak by měl. Nemůžu říct,že jsi zlý,ale ubližuješ sobě i druhým a to se nedá dlouho vydržet. Každopádně s tím něco dělej,než příjdeš o obě a s tím pravopisem taky :)

anonym

Zkuste si sam sobe odpovedet , proc to delate . Proc potrebujete sex s jinou. Zvysujete si tim sebevedomi. ? Proste hledat duvod. Ja vas ale neodsuzuji , asi ani tady nikdo. Prirovnavam to k tomu , ze sama nemam pevnou vuli a zase " ZERU " bombony. Ale tim ublizuji jen sama sobe.

klaruška

Pokud si to uvědomuješ, tak špatný nebudeš. Určitě by s tím měl něco dělat , ale záleží na tobě. Musíš opravdu chtít tu ženu nepodvést. Měl by sis o tom s ní a možná případně s nějakým odborníkem nebo v poradně popovídat.