Pokročilý

Myslíte si, že jsem zlý člověk?

mno měl sem asi 20 bab a všechny sem miloval a ted sem sjednou a 2x sem ji podvedl ale byl to pouze sex zadna laska furt miluju tu svoji s tou druhou to je jen sex sem zlý člověk? :( co mám dělat nechcu ji podvádět já ji miluju :( pomoc :( rok sem o tu babu bojoval a ted si to tk seru :(

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

Jsi sebekritický, tak úplně špatný nebudeš. U toho zahýbání jde především o to jestli jseš si vědom toho, že tím ubližuješ své partnerce. Pokud ti partnerka dala požehnání, tak prosím sexuj jak libo. Jestli ale ne a zraňuješ ji tím, pak ano- jsi zlý člověk. Byť jak říkám, relativně. Rozhodni se, co ti víc stojí za to. Jestli je to cit a vztah, tak toho kance v sobě přemož... bůh ti v tom pomoz :-)

Další odpovědi:

Zlatý

ano promysli si co chceš zda jen sex a nebo vztah

pak budeš snad mít jasno

Pokročilý

Myslím,že by sis měl uvědomit,co vlastně chceš. Pokud jde u té druhé pouze o sex,tak to tu první nauč a bude,očividně ti sex s ní nevyhovuje tak,jak by měl. Nemůžu říct,že jsi zlý,ale ubližuješ sobě i druhým a to se nedá dlouho vydržet. Každopádně s tím něco dělej,než příjdeš o obě a s tím pravopisem taky :)

Zkuste si sam sobe odpovedet , proc to delate . Proc potrebujete sex s jinou. Zvysujete si tim sebevedomi. ? Proste hledat duvod. Ja vas ale neodsuzuji , asi ani tady nikdo. Prirovnavam to k tomu , ze sama nemam pevnou vuli a zase " ZERU " bombony. Ale tim ublizuji jen sama sobe.

Pokročilý

Pokud si to uvědomuješ, tak špatný nebudeš. Určitě by s tím měl něco dělat , ale záleží na tobě. Musíš opravdu chtít tu ženu nepodvést. Měl by sis o tom s ní a možná případně s nějakým odborníkem nebo v poradně popovídat.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 979
Zlatý marci1 807
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 601
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 449
Zlatý led 396
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.