Pokročilý

Myslíte si, že jsem normální nebo ne?

Tuto otázku pokládám jen proto, že se tady neznáme. Zajímalo by mi, jestli jsem normální nebo ne,když mi stačí sex tak 2x do měsíce.
Jak často máte sex vy? Ale vážně, ne že tady budete říkat, že máte sex denně, tomu nevěřím.
Děkuji všem.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

Normální to určitě je. Já mám sice potřebu vyšší, ale něco jiného je dlouhodobé soužití s partnerem. Taky by mně to asi přešlo. Jinak když jsem s přítelem, tak mame sex většinou aspon jednou denně, ale jak říkám, kdybychom byli spolu pořád, určitě by to tak nebylo.
Každý má také jinou potřebu sexu a to je skutečně normální.

Další odpovědi:

Bronzový

Možná trochu záleží na věku... Já nemám technický problém mít sex každý den... ale vzhledem k tomu, že momentálně mi k tomu jaksi někdo chybí, tak sám se sebou denně nemusím :-) Jde ale i o to, že kdyby to bylo každý den, tak by to asi poněkud zevšednělo... nebylo tak hezké. Odpověď na otázku: myslím, že jsi normální.

Zlatý

Souhlasím se všemi uvedenými názory. Třeba Martin Luther, který žil v letech 1483 až 1546 se již k tomuto tématu vyjádřil tímto veršíkem: "dvakrát týdně se svou paní oddávej se milování, stočtyřickát v roční době, neuškodí jí ni Tobě".
Napsal to ve svých 43 letech a zlí jazykové tvrdí, že kdyby to psal mladší, verš by určitě zněl jinak.

Stříbrný

Tohle je velice individuální a podle mne ani nemá smysl se nějak poměřovat s "potřebou" ostatních. Vám to takto vyhovuje, a pokud se shodnete i se svým partnerem, pak je to naprosto v pořádku.

Pokročilý

Marunko, normálně se k tomuto tématu nevyjadřuji, ale , nedělej si vrásky.Každý je jiný. Někdo to potřebuje denně, někdo dvakrát do měsíce. Ovšem je potřeba také vzít do úvahy, zda to neovlivňuje kvalita sexu. Znám případ, že žena v jednom manželství téměř sex odmítala a po rozvodu a s jiným partnerem se s ní stala téměř nymfomanka. Je to dilema.

MY S MANZELKOU JSME SE SEZNAMILI PRED 3 LETAMA JELIKOZ BYL JSEM MLADEJ A JSEM MLADEJ TAK ZE ZAČATKU JSME MĚLI SEX I 5 KRAT DENNE A S CASEM UŽ TO BYLO MIN A MIN KRAT TED PO TRECH LETECH MAME SEX ASI MOZNA 3 KRAT MNESICNE NEPOCITAM ZE JSEM NECELEJ ROK BYL BEZ SEXU MNELA NEJAKE SVOJE ZENSKE PROBLEMY ALE ZLADLY JSME TO

Bronzový

Je to normální.Nebojte se,že by jste nějak vybočovala z normálu.Jedna moje kamarádka říká,že kdyby nechtěla dítě tak se k sexu,ani nesníží.Kdyby prý nebylo manžela,tak by jí to stačilo tak jednou za rok.Otázkou je jak to vydrží ten manžel,ale to už je jiná.Tak že jste na tom ještě docela dobře.Já jsem vždycky říkala,že s jídlem roste chutˇ.Každej prostě sexuje jak mu to vyhovuje a tak to má být.

Pokročilý

Souhlasím s Nuk nuk

Bronzový

Momentálně mám jisté problémy a navíc mi po porodu dost kleslo libido, takže sexujeme fakt minimálně. Opravdu tak 1x - 2x do měsíce. Navíc teď vůbec sexovat nesmím.

Nicméně si myslím, že to je normální. Normální je všechno, co lidem v páru vyhovuje.

Stříbrný

Ja každou středu,už to tak praktikuji rok.

Marunko viděla jsi Kameňák?Tam říkal děda,že každý sexuje jak se mu zachce a jemu se vloni nechtělo ani ani jednou:-)Myslím,že je to naprosto individuální a nedělá to problém,pokud to vyhovuje oběma stranám a to se týká nejen frekvence,ale praktik.Pokud se to nepozdává parnerovi nebo došlo ke změně chuti z nějakého důvodu,tak by to možná řešit chtělo...

Pokročilý

Jste normální určitě !..Každý to má jinak!..a jestli vám to takhle vyhovuje tak je to naprosto v pořádku!

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 978
Zlatý marci1 806
Zlatý quentos 627
Zlatý iceT 600
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 448
Zlatý led 394
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.