Martin Tomča

Myslíte si že je v pohodě když v 11-ti letech hraji hry od 18-ti?

Táta nereaguje moc potitivně, ale spolužáci hrát mohou.

Nejlepší odpověď
Nazdar Bazar

Teď bys už měl dávno spinkat, Večerníček už skončil.

Dobrou noc.

Další odpovědi
marci1

Není. Pokud je hra označena +18 let, jistě to není pro nic za nic. Buď rád, že máš tátu, který „nereaguje moc pozitivně“. Má Tě rád a chce pro Tebe to nejlepší. Někteří rodiče dětem dovolí všechno, jen aby měli klid a nemuseli děti vychovávat a něco řešit. 🙂

klumprt

Když všichni spolužáci budou tvrdit, že všichni spolužáci hrát mohou, bude to v pohodě?

gecco

Není to „v pohodě“ a ty i tvůj táta byste měli dostat ´přes prsty´ (nebo přes držku´)…
Je „v pohodě“, když -náctiletí chlastaj?? – A tohle je velice podobné – i když se ti to nyní možná nezdá…

Nerevarin

Uplně v pohodě to není, ale…

  1. Lepší než chlastat, nebo brát drogy
  2. Označní 18+ je dnes na spoustě her, ale na spoustě z nich by to být nemuselo, resp. někdy je těžké posoudit, kde je ta hranice kdy už si lidi řeknou že to není vhodné pod 18. Vydavatelé se tak mimo jiné chrání proti případným právním problémům a tak to raději označí 18+

Hlavně by mě zajímalo jaké hry konkrétně myslíš. Něco má rating 18+, protože se tam střílí a je tam krev. Ale to je v každém druhém filmu. Navíc ve starověkém římě se lidé dívali na brutální zápasy v arénách, ve středověku zase bývaly popravy na náměstích. Pochybuju, že to bylo věkově omezené. Takže to jestli dítě hraje nějakou střílečku, není žádný skandál. Brutalita bohužel patří k dějinám a je logické, že se odráží i v umění a hrách. Neřikám, abys hrál ty nejbrutálnější hry, ale pokud žiješ ve fungující rodině, máš kamarády a jiné aktivity, pár dávek z kulometu do padouchů rozhodně neuškodí:D

Rocker

Syn je hraje taky (je mu 13).Jestli nejsi maniak,který hraje ve dne v noci a kromě hraní máš i jiný zájmy,tak by to nemělo vadit.Problém by to byl,kdyby jsi už nerozeznal hru od reality.V 18 už tě budou zajímat jiný věci,než hraní her:-)

alvin

Tohle je dobrej kretén :D, To uz se bez divat na ty spodky Jana Fishera :DD