bobánek

Myslite si že je to možné nebo ne?

http://www.no­vinky.cz/veda-skoly/222418-japonci-chteji-do-ctyr-let-vratit-na-planetu-mamuty.html

Nejlepší odpověď
anonym

na co udělají ti mamuti s námi? to už abych balila kufry a hledala jinou planetu kde mě nic nesežere a nezašlápne

Další odpovědi
Mili @

V dnešním světě je možné asi vše!
Jen aby nám tu za chvíli neběhali tyrranosauři, to by asi bylo horší, než mamuti!!! 😁

ten který je

Tak rychlé to zas podle mne nebude,ale vidím to vůbec tak nějak všeobecně že si zahráváme s ohněm.Mám na mysli různé genetické pokusy a klonování.

jendahun

Jasně že jo.Pokud nenaklonují Hitlera,nebo Musoliniho a omezí se jen na náhradní lidské orgány pro transplantace,tak mi to moc nevadí.Takový biftek z mamuta nemusí být vůbec špatný.