Makuššš

Myslíte si, že je správné, když dá žákoví učitelka zvláštní DÚ kvůli tomu, že se zeptal spolužáka, v čem má pokračovat?

Ikdyž to Du není těžké, přijde mi divné že mi učitelka dá nějakou práci na doma, zato že sem se jen zeptala co mám dělat. 2 spolužáci se poté ptali sousedky co se dělá, a učitelka jim nic nedala. Jinak to určitě postřehla, jelikož jsme byli hned v první řadě lavic.

Nejlepší odpověď
briketka10

To už se tu řeší takovéto věci? Ach ti nováčci :((

Vypracuj ten úkol a nereptej ve škole.

Další odpovědi
Lamalam

Tvou verzi jsme tedy četli. Bylo by zajímavé si přečíst i učitelčinu verzi oné události. Vsadím se, že bude mírně odlišná.

Drap

Co dělat? Přece zvláštní úkol vypracovat. Pokud by jsi dávala pozor, tak bys věděla co máš dělat a nemusela se ptát.

Šidlo

pí učiteľka očividne nemá nervy

neviem, či ste nedávali pozor alebo proste niečo nepochopili (ivzez, nie každý bol tak dokonalý učiteľ ako vy, že mu žiaci vždy všetko pochopili ) a preto sa opýtali spolužiačky, čo máte vlastne robiť

proste to spravte, a na budúce sa pýtajte, až po zvonení, ked učiteľka odíde z triedy a nemôže vás už počuť.....kopec učiteľov nemá nervy, nemá ich kto s nervami nahradiť a preto sa pri nich treba správať určitým spôsobom…

Rakira

Spravne to neni, ucitelka nejedna fer. Ale.co uz ti zbyva krome trapasu pred tridou musis neste delat nejaky ukol. Bohuhel takovy je.zivot.

ivzez

Především nebylo správné se ptát spolužačky, měla ses zeptat paní učitelky.
A kdybys byla dávala pozor, nemusela ses třeba ptát vůbec.

Úkol vypracuj a buď ráda, že paní učitelka myslí na tvé dobro:
chce aby ses něco naučila a nemusela při hodinách obtěžovat spolužačky.

A příště dávej pozor!