Avatar uživatele
Makuššš

Myslíte si, že je správné, když dá žákoví učitelka zvláštní DÚ kvůli tomu, že se zeptal spolužáka, v čem má pokračovat?

Ikdyž to Du není těžké, přijde mi divné že mi učitelka dá nějakou práci na doma, zato že sem se jen zeptala co mám dělat. 2 spolužáci se poté ptali sousedky co se dělá, a učitelka jim nic nedala. Jinak to určitě postřehla, jelikož jsme byli hned v první řadě lavic.

Upravil/a: annas

Zajímavá 0 před 2641 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
briketka10

To už se tu řeší takovéto věci? Ach ti nováčci :((

Vypracuj ten úkol a nereptej ve škole.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Lamalam

Tvou verzi jsme tedy četli. Bylo by zajímavé si přečíst i učitelčinu verzi oné události. Vsadím se, že bude mírně odlišná.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

Co dělat? Přece zvláštní úkol vypracovat. Pokud by jsi dávala pozor, tak bys věděla co máš dělat a nemusela se ptát.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Šidlo

pí učiteľka očividne nemá nervy

neviem, či ste nedávali pozor alebo proste niečo nepochopili (ivzez, nie každý bol tak dokonalý učiteľ ako vy, že mu žiaci vždy všetko pochopili ) a preto sa opýtali spolužiačky, čo máte vlastne robiť

proste to spravte, a na budúce sa pýtajte, až po zvonení, ked učiteľka odíde z triedy a nemôže vás už počuť.....kopec učiteľov nemá nervy, nemá ich kto s nervami nahradiť a preto sa pri nich treba správať určitým spôsobom…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rakira

Spravne to neni, ucitelka nejedna fer. Ale.co uz ti zbyva krome trapasu pred tridou musis neste delat nejaky ukol. Bohuhel takovy je.zivot.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ivzez

Především nebylo správné se ptát spolužačky, měla ses zeptat paní učitelky.
A kdybys byla dávala pozor, nemusela ses třeba ptát vůbec.

Úkol vypracuj a buď ráda, že paní učitelka myslí na tvé dobro:
chce aby ses něco naučila a nemusela při hodinách obtěžovat spolužačky.

A příště dávej pozor!

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek