Krčálek

Myslíte si, že je Obama dobrý prezident?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
anonym

Nevím

Koluje takový vtip: V USA si řekli,že si zvolí Obamu aby nevypadali jako rasisti.A teď si zvolí někoho jiného aby nevypadali jako blbci…:D

Další odpovědi
anonym

Nevím

Doplňuji:
Neznám pomalu ani českého prezidenta, natož abych znala amerického. A navíc se jedná o jinou zemi, tak mají i odlišnější myšlení a mentalitu, než je u nás. Osobně mi ale nevadí žádný z nich.

bolak

Ano

Nejlepší černý prezident, jakého kdy amerika měla.

MacChill

Ano

Doplňuji:
v rámci možností…

mosoj

Nevím

To musí posuzovat někdo úplně jiný , nejspíše Američané !!!
Podařilo se mu prosadit povinné zdravotní pojištění !! Velká pomoc pro Američany i když tomu moc nevěří a vadí jim že budou muset platit pojištění. Co udělal pro lidi ten náš ?

redhead

Nevím

david22

Nevím

Doplňuji:
Je to slabý, nevýrazný prezident.