marigie

Myslíte si, že je nás už na tomto světe moc?

A zbytečně jí úplně ničíme

Nejlepší odpověď
Funna

jo…některých je tu opravdu nadbytek…a pokud tím „ji“ myslíš planetu Zemi, tak počet obyvatel nemá až zase takový markantní vliv, ale to jaký máme životní styl (odpadky, zplodiny, kácení lesů atd…) kdybychom žili jako Křováci, tak by tak moc nevadilo, kolik ná je…

Další odpovědi
briketka10

já se oháním pořád jen těmi nepřizpůsobivými,
ale je to pravda ti se množí, jako kobylky, bordel
dělají taky pořádný, všechno zničí, ničeho si nikdy
nevážili co jim stát dal zadarmo..
je nás tu vážně moc s nima ano a ještě bude ☹
zemi zdevastujou politické strany co pumpujou
třetí země a nechávaj je žít v bídě přitom jim ty
lidi otročej na plantážích, naftovej a ropnejch
věžích, vyráběj doutníky a já nevím co všechno..
Doplňuji:
bolaku

jak se jmenoval ten film ??
Paralelní světy sice šlo o
něco jiného, ale byl dobrej :D

bolak

je čas postavit druhý patro

www

Ano nás lidí je na zdejší planetě skutečně až moc. Ale jen proto, že ji nebereme jako domov, o který je nutné velmi pečovat, aby mohl naším domovem být co nejdéle!
Pokud by se lidé chovali k životnímu prostředí (planetě) citlivěji, může nás být v budoucnu mnohem více i bez drastických dopadů vlivem zatím bezohledné lidské činnosti.

luky321

Mas pravdu s tim ze je nas tady na světe uz moc,ale treba ja i pres to kolik nas je tak sem nenasel jeste tu pravou holku..:/
No jak kdo ale zase je tu spousta možnosti jak na zemi např.tridit odpad atd…

bolak

briketka10: myslíš jak přišel do práce a von mu nalil kafe s opačnou gravitací? či co to bylo za pití.. :)

briketka10

jo zapomněla jsem napsat

na jeden svět by šli politici s nepřizpůsobi­vejma,
když je pořád podporují a brání, taky vězni, mafiáni
s policií..

na druhej svět by šli všichni ti hodní a co chtěj
pracovat, ale nějakou policii bychom si ponechali..