roorybacky

Myslíte si, že je možné číst někomu myšlenky?

Např. pomocí hypnózy? Či je možné v někom vyvolat zdání, že mu jsou jeho myšlenky čteny?
Doplňuji:
Případně je možné vkládat jedinci do hlavy vlastní reakce na jeho myšlenky?

Nejlepší odpověď
Drap

Při hypnóze se nejedná o čtení myšlenek, ale o vyvolání myšlenek a věcí na které si nevzpomínáme. Stoprocentní čtení myšlenek jakýmkoli způsobem nebylo nikdy prokázáno

Další odpovědi
fcoop

Čtení myšlenek přestává být varietní atrakcí a využití jejich síly k působení na okolí jevem z paranormální oblasti. Jde v podstatě jen o to prakticky využít principů magnetické rezonance nebo elektrokardiografie pro sledování procesů probíhajících v mozku při přemýšlení a z toho pak lze odvodit následující činnosti, vedoucí k ovládání složitých přístrojů, jakými jsou třeba počítače.(Net)

Je to jen začátek.Nepochybuji o tom,že se to jednou podaří,TŘEBA se už nemluvňatům budou implantovat do kebulek mikročipy.

Vždyť – vše,co se dá zneužít,se zneužije.

Nejde nevzpomenout na S.Lema,nebo na A.Huxleye.

chudst

Derren Brown: magie a manipulace mysli. Samozrejme, ze jde vyvolat zdani, ze jsou jeho myslenky cteny. Ale je to podvod jako vsechno ostatni.

lexx

tihle mimozemšťané to prej umí a běžně tak komunikujou s vybranými kontaktéry – inú věř kdo můžeš