Kerynka

Myslíte si že je lepší si udělat rovnou školu z maturitou nebo spíž jít an učnák a potom nástavbu na něco jinýho?

Nejlepší odpověď
aloevera5

Doporučuju si udělat maturitu hned.

Já jsem se sama kdysi takto rozhodovala, pak jsem šla do učňáku, protože to bylo jednoduší (byla jsem líná se dál učit). V 25 letech jsem pochopila, že maturitu potřebuji a zasedla jsem opět do lavice dálkově.

Jo, zvládlo se to, ale nebylo to lehké při práci. Takže jestli tě ještě živí rodiče, jdi do maturity rovnou.

Mladší, bezstarostný mozek se také lépe učí.

Další odpovědi
anonym

Řemeslo má zlaté dno..Je spousta učebních oborů s maturitou.

Michal Kole

Já si nejdříve udělal učňák a pak mě třídní učitelka přinutila jít na průmyslovku. Žádnou pauzu jsem mezi studiem neměl. V červnu jsem dostal výuční list a v září jsem opět seděl v lavici.