Pokročilý

Myslíte si, že je lepší kosmetika Alcina, nebo Mary Kay v péči o oční okolí?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Ze by tady nejake damy , nebo slecny vyzkousely zrovna tyhle 2 druhy opravdu pochybuji. :-)
Jestli jste pred koupi , kupte si jeden druh a po pouziti druhy. Zazraky to az tak velke nebudou , ani rozdily. :-)
Ale je kazdopadne dobre o plet pecovat a preventivne bojovat proti vraskam. Me uz asi pomuze jen krem na boty. :-) -iv-

Další odpovědi:

Podle mnoha žen z mého okolí a dvou adolescentních dcer, které jsou v kosmetice obzvlášť vybíravé, má údajně Mary Kay daleko vyšší kvalitu a renomé.

Zlatý

Záleží na kvalitě ropy, z níž ta která firma vyrábí své zázračné preparáty. Pak už jde jenom o to, čím výrobek obarví (barvivo z ropy), čím ho naparfémují (parfémy z ropy), do čeho jej zabalí (kelímek z ropy), polepí, potisknou, jakou reklamu tomu udělají atd., a na váženém obletovaném spotřebiteli už je jenom rozhodnutí, komu zaplatí ty žvásty a všechen ten humbuk okolo.

určitě Mary Kay protože Alcina jsem si jednou koupila a měla jsem z ní zánět spojivek.asi to nebude náhoda,protože sestra má stejné zkušenosti jako já.navíc mi připadá,že Mary Kay je i více kvalitnější.vřele doporučuji :D

Diskuze k otázce

Pokročilý

E.n

Alicinu kosmetiku jsem nezkoušela, ale tu od Mary Kay vám můžu já osobně doporučit.

Zajímavé otázky v kategorii Krása a styl

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Krása a styl

Zlatý Drap 438
Zlatý iceT 350
Zlatý marci1 330
Zlatý hanulka11 322
Zlatý briketka10 244
Zlatý ReHu 230
Zlatý Damiana 229
Zlatý quentos 192
Zlatý annas 190
Zlatý mosoj 179

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.