KatkaNMM

Myslíte si, že je každodenní mytí vlasů dobré??

Nejlepší odpověď
hanulka11

Pokud je to potřeba, tak ANO

ddnes už se vyrábí šampony na časté mytí, takže líp než chodit s mastnými vlasy

Další odpovědi
Deli

Pokud je to potřeba, tak ANO

Chce to šetrný šampon, výživu v podobě masek atd. Ale pro některé účesy je zkrátka nutnost vlasy umýt pokaždé, když ráno vylezete z pelechu.

samicek333

Pokud je to potřeba, tak ANO

Lepší než chodit s mastnými…

anonym

Myslím, že je to přehnané, mýt si je tak často

Samé dámské odpovědi doporučující šetrné šampóny apod. Ale otázka nebyla pro deelerky kosmetických firem, ale jen subjektivní názor, zda je to dobré.
I náhled, „pokud je to potřeba“ je více osobní, kvůli dennímu znečištění nebo příliš mastným vlasům, to bývá spíše výjimkou.
Dlouhé roky jsem ráno čekával frontu před koupelnou, kde se střídaly 3 ženské fantómy, manželka a 2 dcery, všechny se sprchovaly a starší Eliška a mamka se ráno sprchovaly i denně myly vlasy – cca 'a 20 min. Obě uváděly hlavní důvod, že si stejně namočí vlasy při sprchování a dále formování účesů účesů fénováním.
Odborníci sice doporučují pravidelné mytí, ale postačující 1× až párkrát týdně. Pokaždé to vlasy odmastí i zbavuje přirozené apretůry a pevnosti, nehledě k namáčení a namáhání pokožky vlasových lůžek.
Takže resumé – pro běžné podmínky, je denní mytí přehnané a zbytečné
a spíše je motivovované kosmetickými než hygienickými důvody.

Natee

Pokud je to potřeba, tak ANO

100% ano, když je to vhodnými prostředky..

terinka123

Pokud je to potřeba, tak ANO