HOMER

Myslíte si že je důležité jít k volbám?

Bubca v jedné odpovědi napsala: Jestli se nestane zázrak,tak jsme v hajzlu. Zajímalo by mne, co by se muselo stát, abychom v tom hajzlu nebyli. Co si o tom myslíte?

Nejlepší odpověď
quentos

jistě. Komouši choděj k volbám zásadně houfem a pak to podle toho s pozicí KSČM vypadá, už kvůli tomu je důležité k volnám jít a přebít je. Čili kdo nevolí, volí komunisty…
Doplňuji:
*k volbám…

Další odpovědi
atriplex

Pokud nejdu k volbám, nemůžu nadávat na poměru, protože jsem neudělal nic pro to, aby bylo lépe. Z tohoto důvodu k volbám chodím. Věc druhá je, že jsem zatím nenašel stranu, které bych fandil a tak mé volení není pro někoho, ale proti někomu…

kropitko

Myslela jsem,že ano,ale po přečtení tohoto článku…http://ww­w.novinky.cz/do­maci/201558-poslanci-si-odnesou-statisice-odchodneho-nejvice-dostane-talmanova.html
zvažuji,zda vůbec půjdu a pokud ano,tak koho volit,aby se to už v budoucnosti neopakovalo.
Pořád jenom čtu a slyším,jak stát zadlužen,no a tohle je jeden z těch důvodů..

Greneia

Je to důležité, ale přiznám se, že osobně jsem už z naší vlády tak zblblá, ať už to jsou jejich sliby, reklamy, kampaně .. atd. to vše okolo, že vlastně ani nevím koho volit. ČR má (oproti ostatním státům), podle názoru mnoha lidí, absolutně nejhorší vedení a začínám s tím souhlasit. Obávám se, že se vrátím zpět do minulosti, půjdu ve šlépějích mých prarodičů a zvolím třešničky a pak ať se děje, co se dít má.

martina1

Myslím,že k volbám by měl jít každý.Někdy už při politických debatách pánů poslanců odcházím,ale politika asi o ničem jiném,než o slibování a diskutování není.Nevěřím,že se po volbách něco radikálně změní,ale jediného čeho se bojím,že stoupenci Dělnické strany a Komunistů půjdou hromadně a to se pak budeme divit.Hlavně tam jdu kvůli svému svědomí.Budu si potom moct nadávat nebo blahopřát,jak jsem volila,ale nebudu si nadávat,ža jsem neudělala nic.

BENYTA

Strašné je,že všichni víme,že je důležité jít k volbám,ale zárověn jsme všichni rozhozeni,koho vlastně volit.
Při předešlých volbách se hojně používalo heslo – VOLTE MENŠÍ ZLO – já se přiznám,že ho ted nerozeznám.Tím chci říct,že „v hajzlu“ budeme tak či onak.
V dobách Občanského Fora jsme volili srdcem,dnes si ten orgán netroufnu pojmenovat…

panenka

Já si myslím že je velmi důležité jít k volbam a volit.

ReHu

Nevím co si myslet o tom, když zvolím třešničky, že se bude dít to co má.
Když se bude dít to, co má, zcela jistě to nebude třešničkama.

Pokud by se mělo dít to, co má, asi by bylo nejlepší, jak to vidím já, promyslet si, jestli jsou sliby reálné a jestli třeba také jednotlivé strany navrhují nějaké řešení naší současné nezáviděníhodné situace.
Vůbec se mi nelíbí, když strany pouze slibují, pomlouvají a haní jinou stranu, ale řešení nenabízejí. Sliby nejsou řešení.

kokoťenko

Jasně,že jo…nebo bylo dobrý,kdyby nikdo nevolil nikoho,ale to se nedá zařídit.

Michal

Ano,třeba se nějaký slib promění ve skutečnost. A že jich jsou haldy,jako vždy.

HOMER

Jde o to,že si nevyberete.Kéž by tu byla strana,která by skutečně sloužila lidem.Za ty platy by se o to mohli pokusit že?Jak řekl Paroubek,je „jeden z nich“ (živnostníků),ale bohužel si to spletl,má být zástupcem lidu…

anonym

Jen malé upřesnění.TAM už jsme.Sáhá nám to,řekněme, do pasu.Jde o to,abychom nemuseli mít křečovitě zavřená ústa.