Rokio

Myslíte si, že je dobrý nápad inspirovat se při psaní slohů svými nedávnými sny?

Já jsem už napsal pár slohových prací, při nichž jsem se inspiroval tím, co se mi ten den nebo nedávno zdálo a měly docela úspěch.

Myslíte si, že je dobrý nápad v tom pokračovat?

Odpovědi
Drap

Jistě, sny jsou nejlepší inspirace.Je tam pouze jeden problém a to je to, aby se ti právě zdálo to o čem máš psát.

Lamalam

Pokud to mělo úspěch, tak proč ne?

Kepler

No, pokud se ti nebude zdát o sexuálních orgiích u císaře Caliguly, proč ne?

dubraro

Proč ne. Taky mám někdy sen, který by vydal na celovečerní film.

ivzez

No, já sny považuji za dobrý výchozí materiál
pro psychoterapii, ale pokud ti je škola uzná…

yuko

Pokud jsou ty sny a cteni o nich pro druhe zajimave, tak urcite. Nektere sny jsou hotove namety na filmy. Takze – pokracovat.

dubraro

Kepler:
No a co… Erotika je taky literatura.