Littl3

Myslíte si že je dobrý mít holku v 14–15 ?

Nejlepší odpověď
anonym

Určitě ne! Pokud vím, Julii Kapuletové bylo čtrnáct a Romeovi Montekovi šestnáct a umřeli na to! 🙂
Ale jinak si myslím, že mít holku v tvém věku je přirozenější než jí nemít. Já v tvém věku byla zamilovaná permanentně.

Další odpovědi
www

Taky jsem začínal v těch letech, protože to jednoduše přišlo samo a nepotřeboval jsem žádnou odpověď zda je to vhodné, nebo ne 😁
Takže až to přijde, tak to přijde a není potřeba to řešit!

anonym

Já měla kluka už ve školce, mlátili jsme se pytlikama na bačkory, byla to velká láska, pak až v sedmnácti, chodili jsme na tanečky, i to jsem musela týden předem přemlouvat mamku, aby mě pustila a pak na turistiku.

briketka10

proč bys nemohl mít holku v 15 letech ?
nám bylo se ségrou 15 a přivedly jsme si domů
kluky a těm bylo taky tolik naši nic neříkali, ještě
nám taťka udělal občerstvení :)

Jsemtady

Pokud se takto blbe ptas, tak ne.
Nejde o to mit holku .. tj. jen abys hledal proto abys mel, to je k nicemu.
Ale .. zamilovat se a byt milovan je krasne v kazdem veku, cela ta zamilovanost je super. Mno ale nic netrva vecne.

anonym

V jakémkoliv věku je to možné.

Braník

Proč né,v tomto věku někdo prožívá to první zamilování,to je na tom to nejhezčí.

zjentek

pokud jsi kluk, tak to není tak špatné ,)

evča00

není jednoznačná odpověď

Littl3

V tom smyslu že bych s ní byl třeba doma u mě v pokoji atd a nevím co by na to říkaly rodiče kdyby si třeba 7 letá holka přivedla domu kluka :D

www

U dětí kolem sedmi let to rodičové řešit nebudou. Ve tvém věku ale už budou většinou v pohotovosti, což je přirozené, byl bych na jejich místě taky 😁
Ale horší jsou procházky ap. mimo jejich dohled a oni to ví. Tedy v Vás doma by to mohlo být v pohodě.

Lucijej

Neříkali by nic. Můj brácha randil s první holkou od 5 let a chodil k ní domů a ona k nám. Rodče jim vůbec nebránili ;o)