DomcaCZ

Myslíte si že je dobré mít tady vietnamce?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
arygnoc

Ano

ale jsem spíš pro Vietnamky.
jsou méně náročné jako češky, pracovitější a mají menší prdele.

Další odpovědi
anonym

Ano

Raději Vietnamce,než původní obyvatelé Indie!

SajmonModer

Ano

Nevím, jestli je to dobré mát tady Ťamany, ale furt lepší, než Arabi …

Radak

Ano

Já už si naše města bez ťongů ani neumím představit. Vždyť tam všichni nakupujeme, včetně těch, kteří ohrnují nosy.

quentos

Ano

furt lepší komunita než cikáni

tom004

Ano

ten který je

Ano

Jejich děti jsou alespon vzdělaní.Vietnamci nikoho nepřepadávaj,ne­fetujou a nedožadují se sociálních dávek.

GM

Ano

Ano, jak pravil Quentos. Jsou čistí, pracovití, děti nechávají vystudovat…

maschera

Ano

mate vsichni pravdu , nejsou jen pracoviti , jsou i skromni a slusni. Nejvice co se mi na nich libi je to ,ze jsou porad usmevavi.

nikolkap

Ano