Avatar uživatele
zzzzz

Myslíte si, že je dobré, aby člověk bez vojenského výcviku, byl ministrem obrany?

Teď tam chtějí dát Peake, přijde mi strašně nelogické, aby tento resort vedl člověk, který neprošel žádným vojenským výcvikem. Co si o tom myslíte vy?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 6Pro koho je otázka zajímavá? anonym, hanulka11, Drap, Illines, sevos, marci1 před 4131 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

A je dobré,když ministra financí dělá chemik?! Všechno je fraška a my,lidi,jsme hloupí,když nevezmeme sudlice,halapar­tny,vidle … do ruk a podle Žižky : hurááááá na ně!

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
venkovan

Ministr je politická funkce. A záleží jaký si vybere okolo sebe tým odborníků.
No popravdě – tato dáma dělá divy. Touží po moci jako ta ředitelka v jednom televizním seriálu (někde jsem něco takového zahlédl).
Nicméně obávám se, že ví, že její politická kariéra se blíží ke konci, pokud nepřevlékne kus oblečení.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
hanulka11

Stačí když převlíkne kabát a je to – u nás je dobré vše -co se tam nahoře děje …

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

U nás je možné všechno. I když Čepička byl taky jen četař a jaký to byl ministr obrany.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pusinka50

barbakane, já beru cep (pravý původní) a vidle a přidávám se, huráááá na ně, na zlodějský nestydy!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
cochee

Pokud se nemýlím, Vondra taky měl modrou knížku, takže už to tu bylo (no, válku nerozpoutal a ostatní je podružné 🙂 )

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek