terezie.k

Myslíte si, že Iveta opravdu Rychtáře milovala?

Zajímá mě váš názor na toto téma… Myslíte si, že Iveta Bartošová opravdu Rychtáře milovala, nebo to celé jenom předstírala?..

Nejlepší odpověď
Andělé

Je na druhém břehu. Přejme její velmi utrápené duši pokoj a klid.

Další odpovědi
Emefej

Viz má odpověď http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/myslite-ze-iveta-bartosova-milovala-sepesiho-az-do-sve-smrti

anonym

Je úplně zbytečné se tím zabývat.Reklama na tento server sice uvádí,že zde nalezneš odpověď na každou otázku,ale jak vidíš,není tomu tak.To,co odpovídá Emefej,tak to jen podepisuji.

mosoj

Nazdar bulvárníci. Nemyslíte že toho tyátru bylo již dost .
Každopádně z ní vyrostlo trdlo.

beer

Je mně to fuk ))

marci1

Myslím si, že potřebovala „ochranáře“ a blízkou osobu, ale bohužel to dopadlo spíše naopak. ☹

Stingo

Ze začátku ho milovala, protože potřebovala ochranáře a časem se z toho stala závislost, ze které se nedokázala kvůli psychickým problémům vymanit. To je můj názor.

Domulák

Nemilovala ho, byli i záběry kdy mu říkala, že byl na ní sprostý a on jí odpověděl ,,Já jsem na tebe hodný pořád.´´

Magginaaa

No já si myslím že ze začátku ano ! Ale pak ji sebral mobil atd.. ! A to jí zlomilo :))

Nuk nuk

Osobně jsem jí neznala, takže těžko soudit, co ke komu cítila.

lota

Myslím, že ne, ne že by to předstírala, ale byla to spíš nějaká chorobná posedlost, závislost, potřeba než láska. Je tu k tomu jiný vlákno, ale já bych jako její lásku označila hlavně Sepéšiho http://magazin­.aktualne.cz/o­brazem/iveta-bartosova-a-jeji-osudovi-muzi/r~a59f464­8cf9011e3b2520025900fe­a04/. No, ale taky souhlasím s tím, už ji dopřát konečně klid.

arygnoc

milovala marienka čuhákovie jožka kuchára až do smrti alebo iba do jeho (jej) prvej nevery?

čo vás vôbec po tom?

milujete VY toho svojho?
ako často?
akého ho má?
je obrezaný?
sta vy obrezaná?
ste bi/homo/hetero­sexuálka?

nie je vám to trápne, zaoberať sa životom iných, nemáte vlastný?
starajte sa o vlastné špinavé riady, nechajte ostatných na pokoji.