Avatar uživatele
ElissPriz

Myslíte si že HTC je dobrý mobil ?

Doplňuji:
Tak mě se celkem líbí Wildfire S .. co myslíte? máte někdo zkušenost?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4261 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

obecne vzato jsou mobilni telefony teto firmy dostupne na trhu pomerne kvalitni, ba co vic jejich modely s operacnim systemem android se drzi hned za radou samsung galaxy na pomyslnem druhem stupni vitezu.
Doplňuji:
je vsak dulezite dodat, ze srovnavat ma smysl konkretni telefony nikoliv vyrobce.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
DaveR

HTC není přímo telefon, jen značka telefonů. Specifikuj model abychom ti mohli odpovídat. :)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Toruk

Já mám HTC a nejsem s ním spokojený, protože jeho ovládání je komplikované… co je mi platné, že je nabušený, když není pohodlné ovládání. Plánuji změnu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Elile

Musíš specifikovat určitý model, ne značku.. To je právě to, že nesmíš moc koukat na značku, ale na konkrétní výrobek. A to u všeho, nejen u mobilů. To máš taky tak, že třeba Nokia Lumia 800 16GB je lepší než nějaká Nokia 2610 :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
NatálkaR

Kamarádka ho měla a musela vyměnit za Iphone, se kterým je teď nadšená.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
NikolkaCZE

HTC wildfire – NEDOPORUCUJU !!

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
ElissPriz

HTC Wildfire S ? máte někdo zkušenost ?:)

před 4261 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

je to už starší model, aktuální řada htc se jmenuje HTC ONE V/X/S nejlevnější z nich je V … při výběru dbejte na to aby byl uvnitř Android minimálně ve verzi 4.0 lépe však 4.1

před 4261 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
ElissPriz

no tak celkově jestli je dobrý mobil , dobrá značka no :)

před 4263 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

ano celkove vzato se firma htc drzi svymi aktualnimi modely vzdy na samotnem kvalitativnim vrcholu. Podobne jako firma samsung.

před 4262 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

aktualni modely muzete hledat na teto adrese i s hodnocenimi uzivatelu http://goo.gl/17qr

před 4262 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek