ElissPriz

Myslíte si že HTC je dobrý mobil ?

Doplňuji:
Tak mě se celkem líbí Wildfire S .. co myslíte? máte někdo zkušenost?

Nejlepší odpověď
anonym

obecne vzato jsou mobilni telefony teto firmy dostupne na trhu pomerne kvalitni, ba co vic jejich modely s operacnim systemem android se drzi hned za radou samsung galaxy na pomyslnem druhem stupni vitezu.
Doplňuji:
je vsak dulezite dodat, ze srovnavat ma smysl konkretni telefony nikoliv vyrobce.

Další odpovědi
DaveR

HTC není přímo telefon, jen značka telefonů. Specifikuj model abychom ti mohli odpovídat. :)

Toruk

Já mám HTC a nejsem s ním spokojený, protože jeho ovládání je komplikované… co je mi platné, že je nabušený, když není pohodlné ovládání. Plánuji změnu.

Elile

Musíš specifikovat určitý model, ne značku.. To je právě to, že nesmíš moc koukat na značku, ale na konkrétní výrobek. A to u všeho, nejen u mobilů. To máš taky tak, že třeba Nokia Lumia 800 16GB je lepší než nějaká Nokia 2610 :)

NatálkaR

Kamarádka ho měla a musela vyměnit za Iphone, se kterým je teď nadšená.

NikolkaCZE

HTC wildfire – NEDOPORUCUJU !!

ElissPriz

HTC Wildfire S ? máte někdo zkušenost ?:)

anonym

je to už starší model, aktuální řada htc se jmenuje HTC ONE V/X/S nejlevnější z nich je V … při výběru dbejte na to aby byl uvnitř Android minimálně ve verzi 4.0 lépe však 4.1

ElissPriz

no tak celkově jestli je dobrý mobil , dobrá značka no :)

anonym

ano celkove vzato se firma htc drzi svymi aktualnimi modely vzdy na samotnem kvalitativnim vrcholu. Podobne jako firma samsung.

anonym

aktualni modely muzete hledat na teto adrese i s hodnocenimi uzivatelu http://goo.gl/17qr