sofia-prais

Myslíte si, že FNAF (Five Nights at Freddy's) kopíruje Noční můru v Elm Street?

Odpovědi
Minas

každej člověk, který má mozek, nepoužívá „kopíruje“ kdyby akždý kopíroval, nikam by jsme se nedostali, hele představ si že ten Bíl Gejts taky vše okopíroval vod Aplu jo,. A ten Fapl to vokopíroval vod ABíJem jo cháýpeš ne ? to na čem jsi ti pšala je vlastně okopírovaný a ty tu řešíš nějaku kravinu bud ráda že je více možnsti a nekecaj kraviny kiide