bobánek

Myslíte si že Euro má budoucnost?

Potom co se děje v Grécku?

Nejlepší odpověď
deny555

Podle mého názoru si myslím,že dlouhodobě budoucnost nemá.

Další odpovědi
ReHu

Už hodně let si myslím, že nikdy nemělo.
Doplňuji:
Že je doba bez válek je skvělé, ale co to má společného s eurem?
Myslím, že se nikomu nelíbí, když dotuje jinou zemi, kde se nešetří.

dudu

Ano, jen to chce správnou strategii v řízení fiskální politiky a nezbytný čas. Určitě bylo některými státy jeho zavedení uspěcháno, přesto však je celý projekt EU i jednotné měny grandiosní a smysluplnný. Pětašedesát mírových roků v Evropě je i pro škarohlídy tím nejlepším důkazem. Většina z nás si bohužel vůbec neuvědomuje v jaké úžasné době bez válek vlastně žijeme.