Danny:3

Myslíte si, že děti (12–14let) mají co dělat na YT?

Když mají videa kvalitnější a smysluplnější než někteří kterým je 16?

Odpovědi
Bedy

Otázkou je, zdali ta videa jsou opravdu smysluplná. Já se přiznám, že tohle moc nepodporuju, ale když to někomu dělá radost, tak budiž… 🙂

anonym

Některé videa mi ani nechtěl yetty pustit na světlo boží,že prý některé filmy náš stát nepodporuje.

Leviyah

Není to o věku, je to o obsahu… Nikde se napíše, že kvalita a nápaditost videa ze odvíjí od věku toho, kdo jej natočil a kdo je jeho aktérem. A určitě se najdou lidé toho věku, co mají videa svým způsobem zajímavá, potažmo kvalitní. Jak velké množství z nich to je, to už si ale tipovat netroufám. A sama za sebe předem říkám, že tenhle boom jde dost mimo mě.

NeřeknuCZ

Jak již psal Leviyah … není to o věku, ale o obsahu. Mnoho dětí má v některých případech lepší a kvalitnější videa než třeba dospělí lidé. Každopádně ať si každý dělá to co ho baví a hate ignoruje :)

Nevíteto?

Proč ne? Jen ať si točej…