dagry

Myslíte si, že další dítě zachrání krachující vztah?

Já teda ne.
Doplňuji:
Leraku neboj, já to dělat nechci, protože mám na to stejný názor jako všichni tady.

Nejlepší odpověď
kropitko

Přijde mi krajně nezodpovědné pořizovat si dítě v momentě kdy se vztah hroutí,nehledě na to,že pokud někdo doufá,že tím vztah zachrání,by si měl uvědomit,že ze svého dítěte dělá rukojmí…Prostě si myslím,že takoví rodiče,by se ani nikdy rodiči stát neměli…

Další odpovědi
lorja

Použít dítě na oživení rozpadajícího se vztahu není nejšťastnějším řešením.

bond73

Chtel bych vam k tomuto rici,ze NIKOLIV,mozna to jen prodlouzi dobu rozchodu,ale jiz krachu nezabranite,protoze vse je jiz pretrhane a take vam toto sdeluji z vlastni skusenosti,kdy jsem se take domnival,ze dalsi dite vse urovna,ale neurovnalo,spise to o to bylo tezssi.

lerak14

souhlasím nedělejte to bude jen otázka času kdy stejně zůstanete sama a vaše pomsta muži se přenese na dítě
Doplňuji:
rozumná to žena

quentos

byl jsem taky dítětem, které ho mělo zachránit. Nezachránil (oddálil rozvod asi o 2–3 roky). Možná na chvíli, ale dříve nebo později se rozpadne stejně.

ReHu

Zcela jistě ne.
Naprosto souhlasím s ostatními.

aramah

Pro boha néé!Děti jsou fajn ovšem ne jako náplast nebo na slepení něčeho co většinou slepit nelze.

Michal

Narození , tudíž zplození dítěte do krachujícího vztahu je svým spůsobem zločin.