aramah

Myslíte si že čas ukáže i to, co sám uživatel neměl v úmyslu?

Čím to že někteří uživatelé o kterých si člověk myslel, že mají určitou úroveň se nějak rozepsali?

Nejlepší odpověď
Damiana

Bohužel. U někoho to může být ovlivnění situací – určitý „vývoj“ (zejména, když někam přijde v určitém rozpoložení a „má“ šanci se časem měnit, „zrát“), u jiného třeba jen normální odmaskování se. Přetvařovat se donekonečna by vydržel jen odborník vyškolený pro CIA. To máš jako v každém vztahu.

Další odpovědi
mosoj

Ano i uživatel časem něco ukáže .

anonym

Čas je stejně nestranný jako neúprosný, takže může ukázat leccos:

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/krasny-dobry-den-nemuzu-se-odstrihnout-z-odpovedi-cz-vadi-to

hanulka11

Víš ,ono je tu nyní vše nějak naruby, nezdá se ti?

Děda Louda

Už jsem tu, mám dojem, citoval klasika: „Čas oponou trh' a obecenstvo už pranic nezajímá zápletka prvního dějství“.

beer

Že by honbou za body k tomu došlo ?
Ano, časem se projeví ledacos )

briketka10

můžu vůbec dnes něco psát ??
to se zase maže ??

uklízím zítra jdem malovat, bude mi smutno ty dny bez vás všech áchjo ☹

Drap

I toto jsem už tady zažil

anonym

I ja sama Aramah, zde prekvapuji sama sebe. :)
Ja se zde vetsinou " rozjedu " , kdyz vidim ( podle sebe , svyma ocima ) nejakou nespravedlivost, nejake urazeni , ponizovani a tak … , tak po nem " vystartuji ".
Zvlastni vec u me je a mam to i v realu , ze nebranim nikdy sama sebe ( me nikdo neurazi , ani neublizuje ) , ale mam nejaky ( obcas i blby ) ochranitelsky pud.
Toho se nezbavim asi nikdy a asi ani nechci.
Ja se do vseho holt se … :) . Nekdo nepochopi me, proc … , kdyz se me to netyka …, ale kdyz na ulici uvidim jak nekdo bije psa, tak take zakrocim , nikdy nemlcim … , i kdyz ten pes, ani ten " pan " neni muj. No, a ja zase nepochopim toho, kdo jen sedi u pc , obcas si zanadava napr. na politiky ( ceka zmenu , ze prijde od toho pc ) a smeje se napr. me – blbeckovi , jak se tu s nekym peru za nekoho tretiho …
nikdy jsme zde nikomu nevycetla nejaky nazor na me , nebo tak .. to toleruji , ale vzdy zalezi, ze to slusne napise. -iv-

aramah

  • iv- to jsi dost odvážná, to já nejsem......

hanulka11

kdopak smazal Dr.Axla? že by on sám??????

anonym

Díky hanulko, za avizo, ale sám jsem přece neměl důvod.
Naopak text byl zcela neutrální a nezávadný:
Čas je stejně nestranný jako neúprosný, takže může leccos odhalit.
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/krasny-dobry-den-nemuzu-se-odstrihnout-z-odpovedi-cz-vadi-to
Než to admini vrátí jako nedůvodné, lze jen dovodit, že se cítil osloven někdo, kdo se tu svého času kasal „Počkejte, až budu stříbrný, tak vám vrátím mazání!“
Tentokrát tedy čas ukázal rychleji než jsem i já sám čekal.

bolak

Jsem rád že na mě tak často myslíváš, ale bohužel, já to nebyl. :)

Ale to bys měl vědět ne, když tu pořád píšeš o nějakých schůzkách, o nakoukání do zákulisí odpovědí, o tvých kontaktech se strůjci webu…

anonym

No vida, reálná prognóza se naplnila, jen to chvíli trvalo, než to zase vrátili.

aramah

Taky jsem si všimla asi on sám.

bolak

Jo jo, to už je asi nemoc z povolání :))

To člověk furt maže a maže, až z toho nakonec zblbne a narazí na naprosto nesmyslnou odpověď a říká si, co to tu lidi píšou sakra za kraviny, pak ji smaže a najednou si uvědomí že to byl jeho vlatní příspěvek :))

hanulka11

:D:D:D