Nevíteto?

Myslíte si, že byla Marilyn Monroe zavražděna, nebo spáchala sebevraždu?

Nejlepší odpověď
annas

Co si myslím, není rozhodující, nic to nezmění. Jsou jen dvě možnosti, těžko se zjistí, co je pravda.

http://procpro­to.cz/zahady/kon­spirace/smrt-marilyn-monroe-%E2%80%93-vrazda-nebo-sebevrazda/

Zpráva o smrti Marilyn šokovala celý svět. Dodnes nikdo neví, co se v osudný den stalo. Proto se také objevují nejrůznější spekulace, mnohdy až bizarní, které se snaží překvapivé úmrtí Monroe vysvětlit. Zatím se to však nikomu nepodařilo. A s nejvyšší pravděpodobností ani nepodaří…

Další odpovědi
Kelt

Teď nejsem zrovna moc v obraze ohledně tohoto, ale někdy je člověk dokonce donucen k sebevraždě. Rozdíl bude trochu ve způsobu provedení a v čase.

Louise:3

Ja si myslim,ze ji zabili.

reika

Zavražděna.

marci1

Myslím si, že se to asi nikdy nedozvíme. Při vyšetřování se objevovaly nejasnosti, nakonec byl případ uzavřen jako sebevražda.Stýkala se s mocnými muži, třeba věděla něco, co by se lidé dozvědět neměli. ☹

lota

Myslím hlavně, že pravdu nikdy nezjistíme. Jsem pro sebevraždu, ale třeba i k ní ji někdo pomohl…

Pepa25

Spáchala sebevraždu, možná neumýslnou (předávkování).

Jarosllav

Já si myslím že byla zavražděna bodyguardy .