Shady

Myslíte si že byl Kalousek podplacen hazardní mafií?

Existuje zákon že hazardní společnosti nemusí platit daň z příjmu, zároveň ale ožebračoval ty nejchudší.

Odpovědi
huxa

Nemyslím si to. Ty se nad tím zamysli-vsadíš si v ruletě klasicky černá-červená, šance 1:1, vsadíš dejme tomu stovku. Vyhraješ dvě stovky. Ovšem, kdyby se toto schválilo, vyhrál bys pouze kolem 160Kč (kdyby ti dala firma celých 200Kč, prodělávala by na tom). Je to naprosto logické.