Myslíte si, že by syn měl v sexuálním světě být vzorem otce a dcera vzorem matky? Zdůvodněte, děkuji.

Nejlepší odpověď
Lucijej

Neměli by spíš být vzorem rodiče než naopak? Nebo tu otázku zřejmě nechápu správně.

Další odpovědi
arygnoc

Prečo?
Vy to mienite synovi či dcére ukazovať?
Každý je osobnosť, každému vyhovuje niečo iné a na to musí prísť sám.

Maximálne byť vzorom tak principiálne, ale v dnešnej dobe sa dá čakať všeličo (to nie je odsudzovanie, to je závisť).

jmhad

Ne,jen určité zásady.Každý by si měl svůj sexuální život vytvořit na základě svých postupných zkušeností.Co když potomek má popletený nějaký gen a je mu bližší stejné pohlaví?