sardinie

Myslíte si, že by si měli mladí kluci (15+) holit přirození?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
gecco

(jiný)

Myslím, že je to podobné dotazu – „jaký účes by měli mít mladí kluci (15+)“…
LOL
Je to každého osobní věc, ne??
Aspoň ještě o žádném nařízení EU v tomto kontextu nevím…
😁
Doplňuji:
Kruciš – nedopatřením jsem ´opalcoval´ Ivoskovo „ano-holit“…
´Palec´ vzal čert – ale za mne NE, osobně se holit nehodlám nikde, tím méně na přirození…
😉

Další odpovědi
anonym

(jiný)

Podle nicku jsi dívka(žena) nebo nějaký ostrov, ale holit si pinďoura se mi jeví jako nevhodné! Kde by se asi držely muňky(filcky) ?
P.S. Prosím vás, smažte tu otázku nebo mojí odpověď!
Doplňuji:
Gecco, ty musíš vypadat jak Krakonoš, pokud se nikde neholíš! 🙂

dědapetr

(jiný)

Je zbytečné se ptát,to je otázkou každého kluka jak mu co vyhovuje.

ivosek2

ANO - holit

Pepa25

NE - nechat být

Doplňuji:
Nepřipadá mi běžné ani holení v podpaží, natož ohanbí …

mosoj

NE - nechat být

Nechat být , oholí tě jiní.

Front

ANO - holit

dudu

NE - nechat být

Nechat být, protože ochlupení u žen i mužů váže feromony, tudíž významně podporuje sexuální tužby.

arygnoc

NE - nechat být

všetko má svoje príčiny, i tie chlpy dole.

s prípade potreby upraviť (skrátiť), holiť rozhodne nie.

gecco j moja krvná skupina, u nás má doma žiletky ženská. :DD

;-Q

ako hovorím:
pamätám, keď sa ešte chlapi holili a ženy nosili náušnice.
dnes je to naopak.

gecco

Barbakane → já se zastřihuju… Teda ty chlupy – „se“ néééé´…
😉
A z hlavy, seshora, se mi stejně skoro vše přestěhovalo na záda…
😉

kablik

holit, zbytečné, hlavně honit…

gecco

😉