ShyDoe

Myslíte si, že by dnes měla úspěch písnička bez svého videoklipu ? Proč ?

Opravdu děkuji za vaše odpovědi a názory ! :)

Nejlepší odpověď
bolak

Slyšela jsi už o rádiu? :)

Tam hrajou denně stovky písniček a 90% posluchačů jejich videoklipy nevidělo, přesto volaj do rádia a chtěj je slyšet. Navíc i zahranniční songy, u kterých ani nerozuměj textu a tudíž ani netušej o čem ta písnička je, jde prostě jen o hudbu..

Další odpovědi
Lucijej

To by asi měla, ale videoklip jen zvyšuje sledovanost. Když písnička bude mít videoklip, tak písničku budou hrát nejen v rádiu, ale i v televizi. A určitě sis všimla, že spousta klipů hraje na erotickou vlnou – samé odhalené vnadné krásky a pohlední svalovci v nablejskaných kárách – pak tu písničku bude sledovat spousta lidí, ikdyž písnička sama o sobě se jim líbit nebude.

Braník

určitě,ale musela by být opravdu kavlitní ,aby vzala za srdíčko,jednu takouvou mám v záloze,pokud chceš slyšel,napiš mi do vnitřní pošty
je to písen pro holku