beer

Myslíte si, že budeme volat za domácí ceny po celé Evropě, nebo se operátoři ubrání?

Na malém území máme dost operátorů, nyní navíc neustále přibývají virtuálové a od příštího roku zmýšlí EU změnu:
http://www.mo­bilmania.cz/clan­ky/uz-za-rok-v-cele-eu-budeme-volat-za-domaci-ceny/sc-3-a-1323977/defau­lt.aspx#utm_me­dium=selfpromo&ut­m_source=newslet­ter&utm_campa­ign=mobilmani­a_newsletter

Nejlepší odpověď
www

Obávám se, že by se mohli operátoři ubránit alespoň na čas.
Nebude totiž jednoduché sjednotit ceny, hodně opů by pravděpodobně zaniklo a tím by se mohla zvýšit nezaměstnanost atd..Taky to může být jen předvolební taneček poslanců EU 😁
Budeme se muset nechat překvapit a doufat!

Další odpovědi
marci1

Myslím, že ano. Vzhledem k počtu operátorů a cenám volání určitě. A je už načase. Jsme přece členy EU. 🙂

Krepy

Myslím že budeme volat zanedlouho zadomácí ceny všude, nejen v Evropě. Operátoři se neubrání jsou i vyšší orgány.