Avatar uživatele
Acer

Myslíte si že bude konec světa v roce 2012?

Myslíte že meteorologové opravdu předpověděly konec světa, já si myslím že je tohle závažnější, protože se o tom mluví už hodně dlouho. A prosím nepište mi odkazy na staré, protože ty jsem si už prohlížel, ale ani jedna mi neřekla to co chci vědět.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4138 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
www

100% ne

Stejná otázka už po několikrát, děs ☹.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
brillant

Ne

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

100% ne

Bože 🙂 Podle mě je to mediální skandál, nebo-li nějaký vědec řekl že 21.12.2012 má meteorit narazit do Země ale NASA ho může odklonit z dráhy, a bulvár si to přebral tak že vědec předpověděl konec světa. Nevěřím tomu ;) A pokud se to má stát, tak to abych si užíval života ještě více než doteď! :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Jen se to říká a není to předpovězeno

Takováro či podobná otázka zde byla snad uý stokrát, Je zbytečné přemýšlet o něčem, co nemůžeš změnit. Najdi si starší odkazy na toto téma a dozvíš se vše. Třeba tě při tom napadnou i solidnější otázky.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
honza19hk

Ne

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
FUN.terča

Jen se to říká a není to předpovězeno

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mikynka

100% ne

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
huxa

Meteorologové to předpověděly

Doplňuji:
s těmy meteorology to beru jako srandu, ale času na konec světa do konce roku dost…

Upravil/a: huxa

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
everest

Ne

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Jen se to říká a není to předpovězeno

Určite, pretože všetko čo sa udeje do konca 21.decembra 2012 bude už po začatí 22.decembra 2012 minulosťou – bude to koniec sveta súčasného (v danej dobe) a stane sa to svetom času minulého (v dobe nasledujúcej). Z tohto pohľadu všetko, čo si v súčasnosti uvedomujete, že vidíte, je vlastne už minulosť.
Takže aj ten predpovedaný „koniec sveta“ je len vec názoru a pohľadu na danú informáciu v mayskom kalendáre.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
2012

Ano

Doplňuji:
Pravděpodobně bude konec světa protože se mi už několikrát stalo, že jsem na internetu našel informace o tom jak to někdo potvrzuje a přikládal potvrzující video a když jsem ho chtěl otevřít tak mi to napsalo, že bylo smazáno, takže já tomu věřím, protože se mi toto zdá velmi podezřelé.

Upravil/a: 2012

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
iceT

http://www.nahraj-obrazek.cz/?di=8135­411727910

před 4138 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
iceT

Tak na třetí pokus se mi to povedlo

před 4138 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek