Myslíte si že bude konec světa v roce 2012?

Myslíte že meteorologové opravdu předpověděly konec světa, já si myslím že je tohle závažnější, protože se o tom mluví už hodně dlouho. A prosím nepište mi odkazy na staré, protože ty jsem si už prohlížel, ale ani jedna mi neřekla to co chci vědět.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

100% ne

Stejná otázka už po několikrát, děs :-(.

Další odpovědi:

Stříbrný

Bronzový

100% ne

Bože :-) Podle mě je to mediální skandál, nebo-li nějaký vědec řekl že 21.12.2012 má meteorit narazit do Země ale NASA ho může odklonit z dráhy, a bulvár si to přebral tak že vědec předpověděl konec světa. Nevěřím tomu ;) A pokud se to má stát, tak to abych si užíval života ještě více než doteď! :D

Zlatý

Jen se to říká a není to předpovězeno

Takováro či podobná otázka zde byla snad uý stokrát, Je zbytečné přemýšlet o něčem, co nemůžeš změnit. Najdi si starší odkazy na toto téma a dozvíš se vše. Třeba tě při tom napadnou i solidnější otázky.

Stříbrný

100% ne

Stříbrný

Meteorologové to předpověděly

Doplňuji:
s těmy meteorology to beru jako srandu, ale času na konec světa do konce roku dost...

Pokročilý

Ne

Zlatý

Určite, pretože všetko čo sa udeje do konca 21.decembra 2012 bude už po začatí 22.decembra 2012 minulosťou - bude to koniec sveta súčasného (v danej dobe) a stane sa to svetom času minulého (v dobe nasledujúcej). Z tohto pohľadu všetko, čo si v súčasnosti uvedomujete, že vidíte, je vlastne už minulosť.
Takže aj ten predpovedaný "koniec sveta" je len vec názoru a pohľadu na danú informáciu v mayskom kalendáre.

Ano

Doplňuji:
Pravděpodobně bude konec světa protože se mi už několikrát stalo, že jsem na internetu našel informace o tom jak to někdo potvrzuje a přikládal potvrzující video a když jsem ho chtěl otevřít tak mi to napsalo, že bylo smazáno, takže já tomu věřím, protože se mi toto zdá velmi podezřelé.

Diskuze k otázce

Zlatý

iceT

Tak na třetí pokus se mi to povedlo

Zajímavé otázky v kategorii Příroda a životní prostředí

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Příroda a životní prostředí

Zlatý Drap 647
Zlatý beer 514
Zlatý annas 512
Zlatý hanulka11 447
Zlatý mosoj 364
Zlatý www 358
Zlatý marci1 238
Zlatý gecco 206
Zlatý quentos 183
Zlatý venkovan 179

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.